До уваги відвідувачів управління соціального захисту населення!

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради наполегливо  звертається до Вас з проханням отримувати  всі необхідні консультації тільки в телефонному режимі без відвідування  управління соціального захисту населення  та відділів прийому громанян.

Повторно повідомляємо, що усі звернення за консультацією або отриманням поточної інформації  проводяться за телефонами:
приймальня - 42-83-20;
з питань обліку ВПО - 43-69-00;
з питань допомог і субсидій - 42-83-28, 42-83-30 ;
з питань нарахування пільг - 42-83-26; 
з питань соціального захисту пільговиків  – 42-83-24,  42-83-25;
з питань сім'ї та дітей (облік багатодітних, оздоровлення) – 6-16-80;
з питань праці та колективних договорів - 42-40-33;
з питань перевірки призначення пенсій - 42-40-50;
просп. Б. Хмельницького, 87, відділ № 1   -  42 - 83- 27;
вул. Бєляєва, 18, відділ №2  -    42-40- 60;
вул. Гризодубової, 44, відділ №3   -  5-03-04;
вул. Гагаріна, 1, відділ №4     -   7-12-22.


Зверніть увагу на додаткові можливості!

Заяву на призначення субсидій та допомоги при народженні дитини, зокрема з використанням кваліфікованого електронного підпису, можна подати через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегрований з ним сайт управління соціального захисту населення https://2314uszn2.wixsite.com/mysite.

Заяву з усіма необхідними документами про призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю можна направляти Укрпоштою за адресою управління соціального захисту населення: проспект Богдана Хмельницького, буд.68а, 72311. 

   Для отримання довідки про доходи або довідки про перебування (не перебування) на обліку необхідно звернутися за номером телефону 43 69 00 та надати заявку з зазначенням особистих даних. Отримати необхідну довідку можна  у зазначений спеціалістом час за пред’явленням паспорту.

  Для отримання направлень щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації необхідно звернутися за номером   телефону 42 83 25 та надати заявку з зазначенням особистих даних, підприємство виробник та модель виробу. Обрати    підприємство та модель технічного засобу реабілітації можливо на сайті Мінсоцполітики  (http://wheelchairs.protez.eu/Wheelchairs/CatalogTZR/Content).Про час отримання направлень Вам буде повідомлено додатково, також в телефонному режимі.

    Пільгові категорії громадян, які бажають отримувати пільги у грошовій готівковій формі монетизації  або змінити пріоритет послідовності надання пільг у безготівковій формі монетизації,  у зв’язку з запровадженням карантину  можуть  також надіслати заяву Укрпоштою (форми заяв додаються) до управління соціального захисту населення за адресою:            м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, 68а. 

 

 

 

 

 

Дякуємо за Вашу особисту відповідальність за власне здоров'я та розуміння, що ці вимушені заходи обмежень вводяться тимчасово виключно з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції!