Засідання робочої групи та моніторинг реалізації міської програми

 

18.07.2019 на засіданні робочої групи по вивченню клієнтоорієнтованого підходу, як основної компетенції якісного обслуговування населення в управлінні соціального захисту населення Мелітопольської міської ради обговорювали питання проведення зовнішнього моніторингу реалізації міської програми «Закупівля соціальних послуг» на 2019 рік.

За програмою у 1 півріччі поточного року 127 наркозалежним особам надано соціальну послугу «Соціальна профілактика для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, належать до груп підвищеного ризику з числа споживачів ін’єкційних наркотиків та молоді, що звільнена з місць позбавлення волі, звільнена від відбування покарання з випробуванням». 

Актуальність програми полягає в забезпеченні доступу до послуг найбільш вразливих категорій населення, збереження здоров'я мешканців міста, особливо молоді з ризиковою поведінкою. Зазначена програма запропонована за ініціативою управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради та підтримана місцевою владою. Відповідальним виконавцем програми визначено благодійну організацію «Благодійний фонд «Все можливо».

На засіданні робочої групи 18.07.2019 голова благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо» Олена Овсяннікова доповіла про основні кількісні показники, розповіла про ефективність виконання заходів програми та результативність. Загалом до проекту було залучено 150 осіб. Особи, які отримали послуги в рамках міської програми «Закупівля соціальних послуг» взяті під соціальний супровід БО «БФ «Все можливо» та отримують медичну допомогу в лікувальних закладах міста.