«Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі»

У рамках партнерства з Фондом  ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за програмою «Міста, вільні від домашнього насильства» представники від м.  Мелітополя були запрошені для участі у тренінгу «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі», який проходив з 10 по 12 вересня у м. Дніпрі.

Під час сесій висвітлювалися питання міжнародних стандартів надання послуг жертвам домашнього або гендернообумовленого насильства та основних аспектів застосування чинного законодавства, створення та особливостей роботи притулків і денних центрів, практичних аспектів роботи психолога та соціального працівника з дорослими та дітьми, постраждалими від насильства.

Навчання здійснювалися досвідченими  та висококваліфікованими тренерами: доктором юридичних наук, завідувачкою кафедри Чорноморського університету ім. Петра Могили Аллою Благою та спеціалісткою по роботі з дітьми та підлітками Інституту психології здоров'я Наталією Пашко.

До зазначеного заходу були залучені психологи та соціальні працівники: Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; КЗ «Мелітопольський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради, міського управління освіти, Територіального центру соціального обслуговування, а також Благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо».

2.jpg
1.jpg
3.jpg