ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ КЛУБ»

запрошує усіх охочих на форум

26 грудня 2019

Громадська організація «ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ КЛУБ» запрошує усіх охочих, відвідати щорічний Форум Smart Building, який відбудеться 13-14 лютого 2020 р. у Міжнародному виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) за підтримки галузевих Міністерств та організацій.

SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення "Розумного міста".

Це єдиний майданчик в Україні, який об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

В рамках ділової програми заплановано проведення одноденної конференції (14 лютого) і виступи понад 30 спікерів. Серед відвідувачів заходу – міські голови та голови райдержадміністрацій, керівники комунальних підприємств, ЖЕКів, ОСББ, керуючих компаній, керівники будівельних компаній та представники бізнесу.

Повідомляємо, що для представників міських та районних адміністрацій, комунальних підприємств вхід на виставку і конференцію – БЕЗКОШТОВНИЙ. Будемо дуже вдячні, якщо цю інформацію буде поширено серед комунальних підприємств, ОСББ та ЖЕКів.  Реєстрація за посиланням:  https://iot-forum-kiev.ticketforevent.com/

Офіційне відкриття заходу: 13 лютого о 10:00 годині.

Час роботи конференції: 14 лютого з 10:00 до 18:00 години.