Санаторно-курортне лікування

 

УМОВИ:                        

Реєстрація в м. Мелітополь (крім осіб, зазначених у п 2, Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.06 № 187, особи які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території).

Санаторно-курортні путівки не надаються особам, яких визнано ветеранами відповідно до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист", та військовослужбовців і членів їх сімей та осіб, які отримують пенсію відповідно до Закону  України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (крім військовослужбовців строкової служби з числа осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту").

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

1. Заява.

2. Медична довідка закладу охорони здоров’я за формою № 070/0 про необхідність санаторно-курортного лікування або у разі якщо особа за місцем обліку забезпечена санаторно-курортною путівкою у поточному році, повторне взяття на облік здійснюється на підставі копії (дубліката) медичної довідки закладу охорони здоров’я за формою № 070/0, що додана до попередньої заяви, якщо строк її дії не закінчився.

3. Посвідчення «Інвалід війни» та його копія.

4. Паспорт.

У зв’язку з прийняттям змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 після закінчення строку дії довідки закладу охорони здоров’я № 070/0, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортної путівки, знімається з обліку.

Особам, які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області для отримання санаторно-курортної путівки та строк дії медичної довідки закладу охорони здоров’я № 070/0 або медичної довідки закінчився, необхідно терміново поновити вказану довідку та надати до управління за адресою: м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, буд. 68А, каб. 9 тел. 42-83-25 для можливості подальшого перебування на обліку щодо отримання санаторно-курортної путівки на оздоровлення. При собі необхідно мати паспорт, довідку закладу охорони здоров’я № 070/0, довідку МСЕК про наявність інвалідності та її копію або пільгове посвідчення.

Додатково повідомляємо, що з питання строку дії довідки закладу охорони здоров’я № 070/0 звертатися по вищезазначеному телефону.

 

ЗАКОНОДАВСТВО:

Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

Закон України „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187

строком на 18-21 день позачергово щороку(із січня до грудня)

Особи з інвалідністю внаслідок війни