РЕЗУЛЬТАТИ

засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади

провідного спеціаліста апарату управління (витяг з протоколу від 09.01.2020 № 1)

 

Присутні зі складу конкурсної комісії управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області:

Заступник голови комісії – МАЛЬЦЕВА О.

Члени комісії: БАЛДУРСЬКА С., МОСКАЛЬОВА О., ПОПОВА Є., СЕМЕНИШИНА С.

Відсутні з поважних причин: ПОЛЯНСЬКА Н., голова комісії

Секретар комісії - МАЙСТРЕНКО Н.

 

Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошено конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці – 1 вакансія ( на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Оголошення про конкурс на заміщення вищезазначеної вакантної посади було опубліковано у газеті у газеті «Главная газета Мелитополя» від 04-10 грудня 2019 року № 49 (627).

 

Для участі у конкурсі на заміщення тимчасово вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці було подано 3 заяви.

1. ДЕМЕНЧУК Марія Олександрівна, 1979 року народження.

2. СИНЕНКО Дар’я Сергіївна, 1990 року народження.

3. ЧЕПУРНА Тетяна Вікторівна, 1989 року народження.

Учасниками конкурсу були надані необхідні кадрові облікові документи.

 

1. ДЕМЕНЧУК Марія Олександрівна набрала – 1 бал.

2. СИНЕНКО Дар’я Сергіївна набрала – 19 балів.

3. ЧЕПУРНА Тетяна Вікторівна набрала – 13 балів.

Кандидат ДЕМЕНЧУК М. набрала менше 50 відсотків від максимальної суми балів і вважається такою, що не склала іспит і не може бути рекомендована конкурсною комісією для зайняття вакантної посади.

Кандидат СИНЕНКО Д. набрала більше 50 відсотків від максимальної суми балів і вважається такою, що успішно склала іспит і допущена до співбесіди.

Кандидат ЧЕПУРНА Т. набрала більше 50 відсотків від максимальної суми балів і вважається такою, що успішно склала іспит і допущена до співбесіди.

 

Враховуючи отримані конкурсантами результатів конкурсного іспиту та за результатами проведеної з ними співбесіди, конкурсна комісія управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області вирішила:

ВНЕСТИ пропозицію секретарю Мелітопольської міської ради Запорізької області Роману РОМАНОВУ щодо призначення на тимчасово вакантну посаду спеціаліста 1 категорії відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області СИНЕНКО Дар’ю Сергіївну.

НЕ ВНОСИТИ пропозицію секретарю Мелітопольської міської ради Запорізької області Роману РОМАНОВУ щодо призначення на тимчасово вакантну посаду спеціаліста 1 категорії відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області ЧЕПУРНУ Тетяну Вікторівну.