Грошова компенсація на придбання житла

КАТЕГОРІЯ:

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни і гарантії їх соціального захисту»:

  • сім'ї загиблих осіб, визначених абзацами п’ятим - восьмим пункту 1 статті 10;

  • особи з інвалідністю I-II груп, що настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7.

 

УМОВИ

Перебування на обліку при виконавчому комітеті за місцем проживання як такі, що потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української РСР та на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

  1. Заява.

  2. Оригінал та копія паспорту або іншого документа, що засвідчує особу заявника.

  3. Оригінал та копія посвідчення, що підтверджує статус особи як члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни. 

  4. Оригінал та копія довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції (для осіб з інвалідністю внаслідок війни та сімей загиблого, померлого, того, що пропав безвісти).

  5. Оригінал та копія рішення про взяття члена сім’ї особи з інвалідністю на квартирний облік.

  6. Згода у довільній формі членів сім’ї особи з інвалідністю (крім дітей до 18 років), на яких нараховується грошова компенсація, щодо включення їх у розрахунок грошової компенсації.

  7. Оригінал та копія документів, що посвідчують родинні стосунки між заявником і загиблим, між дітьми і загиблим, між особою з інвалідністю і членами його сім’ї, на яких нараховується компенсація, які разом з ним перебувають на обліку.

  8. Довідка з місця реєстрації (проживання) про склад сім’ї та сумісне проживання.

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Постанова Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»