Шановні громадяни міста Мелітополя! Дотримуйтесь пожежної безпеки

09 грудня 2019

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради повідомляє, що у зв’язку із  настанням холодної погоди різко зростає кількість і загроза виникнення пожеж через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхню несправність, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо. За усім цим – життя та здоров’я людей, добробут громадян, їхня безпека.

 

Звертаємо увагу всіх на те, що необхідно бути особливо обережними, користуючись електрообігрівачами, тепловентиляторами та опалювальними печами, а саме:

Суворо дотримуйтесь наступних правил безпеки: використовуючи електричні електрообігрівачі, перевірте справність електропроводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів; не варто користуватися саморобними та кустарно виготовленими електрообігрівачами.

 

Пам’ятайте: найбільшу кількість пожеж спричинюють саме вони; опалюючи приміщення за допомогою пічі, газом або дровами – перевірте, чи не з’явилися в ній тріщини або щілини. Це можна зробити, спаливши в печі трохи паперу, та згодом оглянувши її ззовні, у разі наявності тріщин у місцях їх виникнення, буде добре видно задимлення. Виявлені тріщини необхідно замастити глиною чи розчином. Ремонт печей доручайте виключно фахівцям. Особливу обережність слід виявляти власникам будинків із дерев’яним перекриттям; не залишайте газову плитку ввімкненою на ніч. Не зберігайте на горищах та в підвалах легкозаймисті речовини, тримайте їх завжди під замком – це вбереже вас від непроханих гостей, необережність яких може спричинити пожежу.

Нещастя можна уникнути, якщо строго дотримуватися запобіжних заходів, виконувати правила пожежної безпеки.

Особливо опікуйтесь тим, аби під час обігріву житла не постраждали діти, або ж їхні пустощі не призвели до біди!

Якщо ж пожежа виникла, негайно викликайте  службу порятунку за телефоном «101».

Нехай тепло у ваших домівках буде безпечним!