До уваги отримувачів допомог!

На період карантину соціальні допомоги перепризначатимуться автоматично

6 квітня 2020

       На період карантину державні соціальні допомоги будуть перепризначені автоматично, а саме:

 - допомога малозабезпеченим сім’ям;

 - допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

 - допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

 - допомога внутрішньо переміщеним особам.

   

   Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” врегульовано питання продовження виплати  на період карантину допомог людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності і перепризначення (продовження) допомог на новий період, без заяв та без будь-яких документів.

     

   Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів  управління соціального захисту населення здійснить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі поданої особою заяви  (результатів переогляду медико-соціальної експертизи) та необхідних документів.

       

     Крім цього, строки звернення щодо призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, продовжуються на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, та один місяць після дати його завершення.

  Увага! Переконливе прохання: не звертатися особисто до відділів прийому громадян. У разі необхідності спеціалісти відділів зв’яжуться з Вами у телефонному режимі.