Відбулося засідання комісії щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

28 березня 2019

У виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради запорізької області 27.03.2019 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бойко С.О. відбулося засідання комісії виконавчого комітету по розгляду питань щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, на якому за поданням управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області розглядалися 2 заяви: члена сім’ї загиблого військовослужбовця та особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи.

Комісією було проведено перевірку поданих особами документів. За результатами перевірки комісією прийнято рішення про призначення грошової компенсації та визначено розмір цієї компенсації за формулою, затвердженою постановою КМУ від 19.10.2016 №719 за рахунок коштів державного бюджету.

 

Протягом 2016-2018 років за рахунок коштів Державного бюджету, згідно з вищезазначеною постановою, придбано житло (квартири) 3 сім’ям загиблих військовослужбовців із числа учасників антитерористичної операції та 1 особі з інвалідністю II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.