«Жінки в демократичному врядуванні» - регіональна конференція в Мелітополі

15 лютого 2019

В Мелітопольському ПК ім. Шевченко 15 лютого 2019 року відбулася регіональна конференція для депутаток і представниць органів місцевого самоврядування у Запорізькій області «Жінки в демократичному врядуванні: як досягти успіху на місцевому рівні», до участі у якій була запрошена і начальник управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області Ірина Донець.

 

Організатором заходу виступила Всеукраїнська громадська організація «Українська жіноча демократична мережа», одним з основним напрямків роботи якої є лобіювання гендерної квоти у Верховній Раді України.

52262041_2332240750122368_36164144280413

Учасницями заходу стали провідні експерти, представниці органів місцевої влади та місцевого самоврядування, а також представниці жіночих громадських організацій з різних регіонів України.

 

Робота учасниць конференції була побудована у вигляді панельних дискусій, актуальними темами для яких стали наступні:

- Роль місцевих рад у просування гендерної рівності: довід роботи депутатських груп на місцевому та національному рівнях.

- Жінки в авангарді медичної реформи: як досягти змін на місцевому рівні.

- Формування місцевих бюджетів. Гендерне бюджетування.

- Успішні кейси жінок Запорізького краю.

 

Регіональна конференція для депутаток і представниць органів місцевого самоврядування має на меті сприяти діалогу між посадовими особами і депутатками місцевого та національного рівнів задля консолідації зусиль у напрямку забезпечення гендерної рівності та просування реформ на місцевих рівнях.