Всесвітній день охорони праці під гаслом "Безпечне та здорове майбутнє праці"

 

12 квітня 2019

В Україні, як і у всьому світі, 28 квітня відзначають День охорони праці. Цього року наша країна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

У 2019 році МОП святкує 100-літній ювілей. Саме тому День охорони праці 2019 організація планує присвятити аналізу своєї сторічної діяльності, спрямованої на поліпшення рівня охорони праці. У майбутньому МОП продовжить рухатися цим шляхом з урахуванням тих значних змін, які відбуваються у технологіях, демографічній ситуації, організації праці та кліматі.

 

Всесвітній день охорони праці, який відзначають 28 квітня, у 2019 році стане лише початком всесвітніх подій та заходів, присвяченим охороні праці на роботі майбутнього, що триватимуть протягом усього року. Як зазначає МОП, завдяки знанням та досвіду, накопиченим за 100 років, вона готова зрозуміти і прийняти ті виклики, які виникатимуть на шляху до бажаних змін у сфері праці.

 

Закликаємо всі зацікавлені сторони спільними зусиллями виконати завдання, передбачені програмами реформ, і забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці і відзначити у квітні 2019 року День охорони праці.

Звернення_2019_ost (1).jpg
Звернення_2019_ost (1).jpg