1 жовтня – Міжнародний день осіб похилого віку та День ветерана

В перший день золотого жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що посріблили сивиною скроні.

Із шаною і повагою звертаємося до ветеранів війни і праці, всіх людей поважного віку. Із душевним трепетом і теплом висловлюємо вам сердечні слова вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти. Прийміть наші найщиріші слова вдячності і побажання міцного здоров’я, щастя і благополуччя, фінансового достатку й душевної рівноваги.

274f1bf2bd18e7f0d33d6244e658426e_XL.jpg

І якщо життєві обставини склалися таким чином, що поруч немає близької людини, яка зможе подбати про Вас, зверніться до спеціалістів територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області за телефоном 47 71 38 або за адресою вул. Павла Дзяковича, 50. Також пам’ятайте, що у відділенні денного перебування територіального центру завжди раді особам поважного віку, які мають змогу згуртуватися за інтересами та цікаво, творчо та активно проводити своє дозвілля.

 

Життєва осінь – це не привід сумувати. Це привід та час відкривати нові можливості, дізнаватися багато нового, не втрачати оптимізму та бути активними і сучасними.

При цьому завжди пам’ятайте, що навколо є люди, які готові висловити вдячність, повагу та підтримку.