Особі з інвалідністю внаслідок війни безоплатно проведуть капітальний ремонт 

 

03 червня 2019

У 2019 році було затверджено міську програму «Компенсаційні виплати, відшкодування витрат за надані пільги та надання додаткової соціальної допомоги окремим категоріям громадян», якою передбачено фінансування витрат на проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, які мають право на таку пільгу.

31.05.2019 робочою комісією під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бойко С.О. було проведено обстеження житла особи з інвалідністю внаслідок війни, яка перебуває на обліку в управлінні  соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, щодо необхідності проведення безоплатного капітального ремонту квартири і визначення видів  робіт.

За результатами обстеження було виявлено, що житло  особи з інвалідністю внаслідок війни потребує капітального ремонту. Після складання та затвердження кошторисної документації розпочнуться ремонтні роботи відповідно до вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право».