Триває робота у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

 

12 лютого 2019

12 лютого 2019 року відбулося засідання робочої комісії з питань виконання суб’єктами, які на місцевому рівні здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, вимог чинного законодавства України. Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Світлани Бойко за активної участі представників управління соціального захисту населення, Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління освіти, сектору дільничних офіцерів поліції Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області, КЗ «Мелітопольський Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради, Мелітопольського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області та благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо».

IMG_9858_cr+.jpg
IMG_9856+.JPG

В ході засідання робочої комісії учасники розглянули важливі питання щодо створення та функціонування у місті Мелітополі дорадчого органу з питань запобігання насильству в сімї. Також учасники засідання визначили управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області як координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в місті Мелітополі.

 

Учасниками було підсумовано проведену роботу щодо запобігання домашньому насильству у 2019 році та обговорено плани та напрямки подальшої роботи у поточному році.