Як запровадити нові механізми запобігання і протидії домашньому насильству

та гендерно-обумовленому насильству

28 березня 2019

IMG_4827.JPG

Тренінги проводяться психологами, юристами, національними експертами та тренерами, які працюють у цьому напрямку, за участі представників правоохоронних органів, закладів освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Перше заняття відбулося на базі молодіжного центру міського управління молоді та спорту «People.ua».

Зазначені заходи проходять у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Мелітопольською міською радою, Благодійною організацією «Благодійний фонд «Все можливо» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) з метою забезпечення своєчасного та якісного надання комплексної допомоги та захисту постраждалим від домашнього та гендерно-обумовленого насильства.

У місті Мелітополі з 26.03.2019 розпочалася серія навчальних тренінгів "Впровадження нових механізмів запобігання і протидії домашньому насильству та гендерно-обумовленому насильству", ініційованих Запорізькою обласною громадською організацією "Обєднання психологів та психоаналітиків "Взаємодія" за організаційної підтримки управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Посилення уваги до проблеми домашнього насильства та насильства за ознакою статі обумовлене численними фактами наруги над жінками, людьми похилого віку, жорсткого поводження з дітьми, що потребує відпрацювання чіткого механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у цій сфері, зокрема ефективної міжвідомчої скоординованості дій відповідних фахівців.

IMG_4751.JPG