Колективний договір: нагадуємо про повідомну реєстрацію

Шановні роботодавці, профспілкові органи та представники працівників уповноважені трудовим колективом!

 

Нагадуємо Вам, що відповідно ст. 15 КЗпП України та Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115 колективні договори, зміни та доповнення до них підлягають повідомній реєстрації місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування (далі – реєструючий орган).

_4137.jpg

Повідомна реєстрація проводиться з метою засвідчення автентичності примірників і копії поданих на реєстрацію колективних договорів (далі - договори).

Засвідчення автентичності необхідно для забезпечення можливості врахування умов договорів під час розгляду уповноваженими органами трудових спорів, що можуть виникнути за результатами виконання умов таких договорів.

Сторони договору подають на повідомну реєстрацію договір разом з додатками у кількості примірників, що відповідає кількості таких сторін та копію договору.

Сторонам договору може бути відмовлено у повідомній реєстрації лише у разі, коли подані на реєстрацію примірники договору не є автентичними.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів з дня, наступного після надходження договору до реєструючого органу.

 

Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них

проводиться управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області

за адресою: вул. Гризодубової, буд. 44,

за додатковою інформацією звертайтесь за тел. 5-01-14, 5-01-13