В Мелітополі пройшла вулична акція «Хода за свободу»

З метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня 2018 року м. Мелітополь приєднався до проведення Всесвітньої акції «Walk for Freedom/Хода за свободу», яка була спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Учасники у чорному одязі пройшли мовчазною ходою по вул. Героїв України до перехрестя з просп. Б. Хмельницького, з обох сторін від колони волонтери роздавали листівки профілактичного спрямування та спілкувалися з перехожими. Цей захід не був протестом, ця мирна хода проходила на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

IMG_20181018_150954.jpg
IMG_20181018_144204.jpg

Під час проведення інформаційної кампанії на базі молодіжного центру  «People ua» спеціалістами Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної правової вторинної допомоги та Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості організовано просвітницький захід для старшокласників «Торгівля людьми: міфи та стереотипи».

На площі біля Шахової школи були проведені міні-консультації щодо форм торгівлі людьми та надавалася інформація про те куди звернутися у разі потрапляння у таку ситуацію.

Разом з небайдужими мешканцями та студентами вищих навчальних закладів до цієї благородної акції  долучилися: Мелітопольський міський центр соціальних служб для сімʼї дітей та молоді, служба у справах дітей, благодійні та громадські організації міста: «Благодійний фонд «Все можливо», «Лига Волшебников», «Побратим», «Лебідонька». Організаторами заходу виступили управління соціального захисту населення та управління молоді та спорту.

IMG-f42a455e4fbb3b4f105e8fc476632625-V.j

Заголовок 1