Грошова компенсація вартості санаторно-курортного ліквання: що потрібно знати

 

05 лютого 2019

Turistichniy20zbir.jpg

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 № 785 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.


Відповідно до вищезазначеного Порядку, грошова компенсація виплачується особам з інвалідністю внаслідок війни та особам з інвалідністю, зазначеним у статті 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом

двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або  медичних протипоказань.

 

Особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані у м. Мелітополь (крім пенсіонерів Міністерства оборони та інших силових структур) та які не надали заяву на виплату грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування за 2019-2020 роки, мають право надати заяву за адресою:

м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, буд. 68а, каб. № 9, тел. 42 83 25.

При собі необхідно мати паспорт, карту фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний номер),

копію та оригінал пільгового посвідчення.