Енергоефективність для соціальних гуртожитків

original-1523365648.jpg

В рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» у Запорізькій області», за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій у м. Мелітополі 12 вересня 2018 відбувся семінар з енергоефективності, енергозбереження та презентація результатів енергетичних аудитів в рамках Проекту.На семінарі фахівці з адміністративно-господарчої роботи територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області мали змогу розглянути енергетичний аудит будівель на прикладі об’єктів м. Мелітополь: з чого він складається, які основні проблеми виявляються після енергетичного аудиту та шляхи їх вирішення.

Окрім цього, на семінарі було обговорено цілі і переваги систем енергетичного менеджменту, особливості впровадження автоматизованого обліку ресурсів та збору даних по бюджетним об’єктам міста, переваги реалізації системи енергетичного менеджменту.

В форматі дискусії присутні на семінарі з’ясовували питання, що стосуються впровадження принципів енергетичної ефективності в діяльність установ соціальної сфери, заслухали рекомендації експертів: Тимошенка В.В. - експерта в галузі енергоефективного будівництва, сертифікованого американською асоціацією енергоефективності ВРІ та Машутікова А.О. – експерта із енергозбереження та енергоефективності. Впроваджувати набуті навички з енергоефективності планується в соціальних гуртожитках для внутрішньо-переміщених осіб.

1.jpg