Відбулося засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку міста Мелітополь

IMG_20180913_124343_resized_20180913_025
4.jpg
1.jpg

13 вересня 2018 у сесійному залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Мелітополя, в якому приймали участь представники структурних підрозділів, управлінь, відомств Мелітопольської міської ради, в тому числі і спеціалісти управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області. 

Стратегія розвитку міста розроблюється за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст (проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

В ході засідання учасниками Робочої групи було обговорено запропоновані експертами варіанти бачення розвитку міста Мелітополь, можливі напрями розвитку міста, розглянуто доповнення та пропозиції від учасників групи.

Ефективна співпраця учасників робочої групи з експертами дозволила скласти проект структури стратегічних та оперативних цілей Стратегії розвитку нашого міста, що в подальшому буде детально опрацьовано на наступних засіданнях. 

2.jpg