Легальна заробітна плата - гарантія соціального захисту та гідної пенсії в майбутньому

31_131342_10ne.jpg

31 січня

 

В Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу. Метою зустрічі було обговорювання важливості легального працевлаштування та отримання законної заробітної плати.

На засіданні були присутні заступник начальника управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області Ірина Шутько,  представники Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості, Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області, фахівці Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, роботодавці міста Мелітополя сфери торгівлі та громадського харчування.

Докладачі відмітили важливість та необхідність легального працевлаштування та оплати праці. Так, у разі відсутності необхідного стажу роботи або отриманні доходів на мінімально встановленому державою рівні особа не може розраховувати на отримання гідної пенсії та соціальний захист у майбутньому.