Грошова компенсація на житло

КАТЕГОРІЯ

Внутрішньо переміщені особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, або учасниками бойових дій. 

 

УМОВИ

Перебування протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української РСР.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

  1. Заява

  2. Оригінал та копія документа, що посвідчує особу заявника.

  3. Оригінал та копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи (для осіб з інвалідністю) або учасника бойових дій.

  4. Оригінал та копія довідки про безпосередню участь особи в АТО, забезпечені її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

  5. Для осіб з інвалідністю – постанова військово-лікарської комісії.

  6. Довідка керівника центру при СБУ

  7. Оригінал та копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та кожного із членів її сім’ї.

  8. згода

  9. Оригінал та копія документів, що посвідчують родинні зв’язки між внутрішньо переміщеною особою, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і членами її сім’ї, на яких нараховується грошова компенсація, які разом з нею перебувають на квартирному обліку.

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №280