Грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування

 

УМОВИ:                        

  • Реєстрація в м. Мелітополь.

  • Особа,  яка не перебуває  на  обліку в органах  Міноборони,  ДСНС,  МВС,  Мінінфраструктури,  СБУ, Служби зовнішньої   розвідки,  Державної  кримінально-виконавчої  служби, Управління  державної  охорони, Адміністрації Держприкордонслужби, Держспецзв'язку, Держспецтрансслужби  та  ДФС та інших силових структур.

  • Особа не отримувала протягом останніх двох років безоплатних санаторно-курортних путівок або компенсації за невикористанні санаторно-курортні путівки.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

1.Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг.

2. Посвідчення «Інвалід війни» та його копія.

3. Паспорт.

4. Карта фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний номер).

5. Для працюючих довідка з місця роботи, що не отримував безоплатної санаторно-курортної путівки за період отримання грошової компенсації.

6. Трудова книжка.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 № 785 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.

Відповідно до вищезазначеного Порядку, грошова компенсація виплачується особам з інвалідністю внаслідок війни та особам з інвалідністю, зазначеним у статті 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або  медичних протипоказань.

Особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані у м. Мелітополь (крім пенсіонерів Міністерства оборони та інших силових структур) та які не надали заяву на виплату грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування за 2020-2021 роки, мають право надати заяву за адресою: м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, буд. 68а, каб. № 9, тел. 42 83 25. При собі необхідно мати паспорт, карту фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний номер), копію та оригінал пільгового посвідчення.

 

ЗАКОНОДАВСТВО:

Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

Закон України „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”

Порядок  виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 №785

один раз на два роки з дня звернення із заявою

Особи з інвалідністю внаслідок війни