Грошова компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування

 

 

 

 

 

УМОВИ:                        

1. Реєстрація в м. Мелітополь.

2. Особа з інвалідністю досягла 18-річного віку.

3. Особа з інвалідністю протягом попередніх трьох років не одержувала безоплатної санаторно-курортної путівки.

4. Для виплати вартості самостійного санаторно-курортного лікування особа з інвалідністю повинна перебувати на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою.

           

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

  1. Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг.

   2. Медична довідка закладу охорони здоров’я за формою № 070/0.

   3. Паспорт.

   4. Карта фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний номер).

   5. Медична довідка МСЕК про наявність групи інвалідності та її копія. 

   6. Особа з інвалідністю, яка працює (навчається), надає довідку з місця роботи (навчання) про те, що протягом трьох років не одержував безоплатну санаторно-курортну путівку.

   7. Трудова книжка.

   8. Довідка від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань особам, інвалідність яких пов'язана з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, що потребують лікування супутніх захворювань відповідно до медичних рекомендацій, якщо протягом трьох календарних років такі особи не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу і не виплачувалася за це грошова компенсація за путівку.

   9. Документ про сплату повної вартості санаторно-курортної путівки строком санаторно-курортного лікування не менш як 18 днів, що засвідчує проходження особою з інвалідністю санаторно-курортного лікування.

 

ЗАКОНОДАВСТВО:

Закон України „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”

Порядок виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно –курортного лікування, затверджений  Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 №150

особа з інвалідністю перебуває на обліку на на отримання путівки та протягом попередніх трьох календарних років  не  одержувала безоплатної санаторно-курортної путівки, надає заяву про виплату компенсації за самостійне лікування з пакетом документів.

Особи з інвалідністю