Грошова компенсація на житло

КАТЕГОРІЯ

Особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла.

 

УМОВИ

Перебування на квартирному обліку та постійно проживають у Зпрорізькій області як такі, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української РСР та на обліку в базі даних Єдиного державного  автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

  1. Заява

  2. Оригінал та копія документа, що посвідчує особу заявника.

  3. Оригінал та копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у випадку надання копії паспорта у формі картки).

  4. Оригінал та копія реєстраційного номера облікової картки платника податків.

  5. Оригінал та копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи.

  6. Оригінал та копія довідки про безпосередню участь особи в АТО, забезпечені її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

  7. Оригінал та копія рішення про взяття заявника на квартирний облік із зазначенням складу сім’ї – осіб, які разом із заявником перебувають на такому обліку.

  8. Оригінал та копія документів, що посвідчують родинні зв’язки між заявником і членами його сім’ї, які разом з ним перебувають на квартирному  обліку.

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи з  числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла, затверджений розпорядженням голови Запорізької ОДА від 23.04.2020 №163.