Грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування

КАТЕГОРІЯ

Особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції

 

УМОВИ:                        

Пільга надається особам (крім осіб, які отримують пенсію від Міністерства оборони та інших силових структур або проходять військову службу) за умови перебування в управлінні соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (крім осіб, зазначених у п 2, Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.06 № 187, особи які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території.)

Особа не отримувала протягом останніх двох років безоплатних санаторно-курортних путівок або компенсації за невикористанні санаторно-курортні путівки.

 

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

1. Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг.

2. Посвідчення «Інвалід війни» та його копія.

3. Паспорт.

4. Карта фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний номер).

5. Для працюючих довідка з місця роботи, що не отримував безоплатної санаторно-курортної путівки за період отримання грошової компенсації.

6. Трудова книжка.

 

ЗАКОНОДАВСТВО:

Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

Закон України „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”

Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 №785