Запровадження грошової форми надання субсидій, 

що потрібно знати:

subsidii_monetiz.jpg

З 01.05.2021 державою передбачена виключно готівкова форма виплати субсидії.

         Грошова готівкова форма виплати субсидії передбачає виплату коштів через АТ «Укрпошта» або на поточний рахунок, відкритий у банківській установі (перелік додається).

         Грошова готівкова форма.

Передбачає виплату коштів через АТ «Укрпошта» або на поточний рахунок, відкритий у банківській установі (перелік додається).      

         Громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні у грошовій безготівковій формі, а також громадянам, які одержували таку субсидію у грошовій готівковій формі і у них (за даними управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг) відсутня заборгованість, прострочена понад 3 місяці на суму більше 340 грн. (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), житлова субсидія на наступний строк призначається у грошовій готівковій формі.

   Громадянам, які одержували житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг і у яких (за даними управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг) відсутня заборгованість, прострочена понад 3 місяці на суму більше 340 грн. (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг у наступному календарному році призначається у грошовій готівковій формі.