Тренінг «Розбудова спроможності місцевих суб’єктів НМВ щодо взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми»

13 грудня 2019

У м. Мелітополі 10.12.2019-11.12.2019 відбувся дводенний тренінг «Розбудова спроможності місцевих суб’єктів НМВ щодо взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, виявлення, перенаправлення, надання послуг та забезпечення прав ПТЛ», ініційованих громадською правозахисною організацією «Егіда-Запоріжжя» за організаційною підтримкою управління соціального захисту населення та управління молоді та спорту.

Під час проведення заходів було розглянуто:

нормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми: міжнародне та національне законодавство;

Національний план взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми;

питання щодо виявлення та ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми;

морально-етичні засади роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми; стандарти надання соціальних послуг зазначеним особам та інше.

У зазначеному тренінгу брали участь представники управління соціального захисту населення, Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти, служби у справах дітей, відділу охорони здоров`я, Мелітопольського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області, міського відділу УДМС України в Запорізькій області, Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості та Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.

.