Доплата в 1000 гривень: управління соціального захисту населення інформує!

          Кабінетом Міністрів України 01.04.2020 прийнято постанову № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», якою зокрема передбачено виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1000 грн. окремим категоріям населення:

          - одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»);

      - одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

         - одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

           Станом на 09 квітня 2020 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради заявлено до Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації про потребу у виплаті одноразової грошової допомоги 1557 особам на суму  1557,00 тис. грн.