ДО УВАГИ БАТЬКІВ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

unnamed.jpg

6 березня 2020

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 (із змінами згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019       № 994) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю (далі – Порядок).

Згідно з вищезазначеним Порядком реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю здійснюються відповідно індивідуальних програм реабілітації.

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю знаходиться на сайті Фонду соціального захисту інвалідів ispf.gov.ua у розділі – „Реабілітація дітей з інвалідністю”- „Перелік  реабілітаційних установ, закладів охорони здоров`я”.

Відповідно до вищезазначеного Порядку для забезпечення дитини реабілітаційними заходами одному з батьків дитини чи її законному представнику необхідно подати до управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини  до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням  інформації про  вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

  • паспорту громадянина України та (або) свідоцтва про народження, та (або) іншого документа, що посвідчує особу дитини;

  • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

  • виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма 027/о).

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального  захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, буд. 68а, каб. 8, 

 тел. (0619) 42 83 24.