До уваги батьків, які виховують дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

10 травня 2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309, яка набрала чинності 12.04.2019, затверджено Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу знаходиться на сайті Фонду соціального захисту інвалідів ispf.gov.ua у розділі – „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП”- „Перелік  реабілітаційних установ, закладів охорони здоров`я”.

 

Відповідно до вищезазначеного Порядку забезпечення дитини реабілітаційними заходами одному з батьків дитини чи її законному представнику необхідно подати до управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини  до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням  інформації про  вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

  • паспорту громадянина України та (або) свідоцтва про народження, та (або) іншого документа, що посвідчує особу дитини;

  • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

  • виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма 027/о).

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до управління соціального  захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, буд. 68а, каб. 8, тел. (0619) 42 83 24.