Безготівкова монетизація субсидії

З якого часу починає діяти

 

Хто скористається?

 

 

 

 

Механізм отримання

 

 

 

 

 

 

Механізм сплати за житлово-комунальні послуги

 

 

 

 

Заборгованість за оплату житлово-комунальних послуг

 

 

 

 

 

 

 

Наявність обов’язкового платежу

 

Заощаджені кошти

 

 

 

 

 

Куди звертатися з 1 травня

З 1 січня 2019 року

 

Ті, хто звернувся за призначенням субсидії ПІСЛЯ 1 СІЧНЯ 2019 року

 

Субсидія від держави буде поступати на персональний акаунт отримувача субсидії в Ощадбанку

Рахунок кожному отримувачу субсидії Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення до банку

 

Суму субсидії буде перераховувати Ощадбанк, а субсидіанти доплачуватимуть ту суму, яка не покривається субсидією. Ощадбанк буде одразу інформувати СМС-повідомленням громадян про те, скільки їм потрібно доплатити за комуналку.

 

 

Оплата комунальних платежів після 20 березня не буде впливати на субсидію в наступному місяці. Однак, якщо станом на травень 2019 року, в домогосподарстві буде заборгованість, прострочена більш як ОДИН місяць та яка перевищуватиме 340 гривень, субсидія на новий період 2019 – 2020 призначати не будуть.

 

Скасовується

 

Після закінчення опалювального сезону (у червні) суми невикористаних коштів будуть перераховуватися на поточні рахунки отримувачів житлової субсидії

 

 

Всім отримувачам субсидій обов’язково потрібно буде в травні 2019 року подати нові заяви на монетизацію та декларації про доходи в управління соціального захисту населення, а також надати дозвіл на обробку персональних даних.

Одночасно з безготівковою монетизацією субсидій запроваджуєть монетизація субсидії "Живими грошима". За результатами аналізу

ефективності обох моделей на державному рівні буде прийматися рішення щодо запровадження однієї з них з травня 2019 року.