Новини та події
132131265.jpg

Інформація щодо електронного кабінету особи з інвалідністю для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

29 жовтня 2021

Електронний кабінет особи з інвалідністю (https://ek-cbi.msp.gov.ua/ ) забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) онлайн.

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує:

- доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі- КЕП).

- особам, зареєстрованим в ЦБІ, можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріпленні сканованих копій документів та підписання КЕП.

- особам, які відсутні в ЦБІ, можливість подачі заявки на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріпленням сканованих копій необхідних документів та підписом документів КЕП.

- можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документів.

- доступ до інтерактивного каталогу ТЗР з розширеними фільтрами, виробників ТЗР, надавачів соціальних послуг.

- можливість надсилання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій, про які необхідно повідомити особу з інвалідністю.

- проведення опитування осіб з інвалідністю щодо стану забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та оцінки якості наданих послуг.

132131265.jpg

НОВИЙ СУБ’ЄКТ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

26 жовтня 2021

Відповідно до вимог Постанови  Кабінету Міністрів від 27.12.2017р.                 № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, до переліку суб`єктів надання послуг із психологічної реабілітації, включено:

 

 • товариство з обмеженою відповідальністю  «Оздоровчо-профілактичний комплекс Планета здоров’я» Санаторій «Женева»

Місце розташування ТОВ «ОПК Планета здоров’я» Санаторій «Женева»:

 • 82200, Львівська область,                    

 • м. Трускавець, вул., Суховоля 61

 • ЄДРПОУ 32114084

 • ІПН: 32114084

 • МФО 380805

Детальну інформацію можна отримати на веб-сайті санаторію:

https://royal-geneva-hotels.com.ua/

132131265.jpg

До уваги жінок, які бажають знайти роботу!

20 жовтня 2021

Громадська організація "Маріупольська Спілка Молоді” спільно з КУ "Агенція розвитку Мелітополя" реалізують проєкт "Відкриті можливості для всіх", основною метою якого є допомога жінкам, які зацікавлені у пошуку роботи, кар’єрному рості, зміні напрямку діяльності або покращенні свого фінансового становища.

Учасниці проєкту можуть отримати безкоштовні консультації кейс-менеджерок, які допоможуть з чітким визначенням плану дій задля формування особистої економічної сталості, психологині та кар’єрної консультантки, які проаналізують їхні унікальні ситуації та допоможуть знайти шляхи покращення, навчать ефективним технікам пошуку роботи.

Також для учасниць проводяться різноманітні тренінги, інформаційні сесії з багатьох питань, що стосуються працевлаштування, групові заходи.

Для участі у проєкті потенційним учасницям достатньо заповнити анкету за посиланням нижче або зв’язатися з контактною особою:

• Форма реєстрації на участь у проєкті для потенційних учасниць: https://forms.gle/7PCHB31HCBTWUG338

• Контактна особа - Світлана Муріч, Кейс-менеджерка проєкту у місті Мелітополь, +38 096 366 89 65, svetlana.murich96@gmail.com

132131265.jpg

Керівникам підприємств усіх форм власності та фізичним

особам-підприємцям міста Мелітополя!

18 жовтня 2021

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що Miнicтepcтвo економiки України та Державна служба України__з питанъ працi спiльно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларацiї вiдповiдностi .матерiалъно-технiчної бази вимогам законодавства з питань охорони працi (далi - Декларацiя) через Портал електронних cepвісів Мiнекономiки.

         Тепер електронна послуга з реєстрацiї декларацiї є доступною у вcix територіальних управлiннях Держпрацi. Для того, щоб отримати цю послугу, необхiдно зареєструватися на Порталi електронних cepвiciв Мiнекономiки mу.gоv.uа та замовити послугу через персональний кабiнет за посиланням: https://bit.ly/3hmD7EN

Також  на головнiй cтopiнці територiального органу Держпрацi розмiщено iнтерактивне вікно iз гiперпосиланням на вiдповiдну послугу, опублiковану нa Порталi електронних cepвісів.

Фото.jpg

Міста, вільні від домашнього насильства

13 жовтня 2021

12.10.2021 спеціалістами відділу сімейної політики управління соціального захисту населення разом з представниками КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» було проведено робочу зустріч з муніципальною консультанткою з питань удосконалення системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в рамках реалізації проєкту Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та УФГЗ «Міста та громади, вільні від домашнього насильства» Ілоною Серебряковою. 

Основною метою заходу була підготовка проєкту картки перенаправлення постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства осіб у м. Мелітополі з урахуванням експертних рекомендації Фонду UNFPA.

В ході зустрічі представниці Фонду UNFPA була надана оновлена інформація стосовно послуг, що надаються постраждалим особам, та контактних даних відповідальних осіб кожного із субʼєктів, які працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Дізнатися більше
Фото-заглавное.png

# ПротиДій

ТоргівліЛюдьми

13 жовтня 2021

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європейським Парламентом у 2007 році.

З метою привернення уваги до цієї актуальної проблеми у м. Мелітополі заплановано організацію інформаційно-просвітницької кампанії, якою передбачено ряд профілактичних заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення з цього питання.

З метою активізації партнерського руху органів місцевого самоврядування  та громадських організацій   у напрямку боротьби з торгівлею людьми 13.10.2021 управлінням соціального захисту населення було проведено інформаційний захід  «Як уберегти себе від пастки рабства?» за участю представників відділу сімейної політики, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та Благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо».

photo 4.jpg

Навчання з написання заяв на участь у конкурсах представників громадських організацій

4 жовтня 2021

В рамках реалізації Стратегії удосконалення та розвитку системи надання соціальних послуг Мелітопольської міської територіальної громади до 2027 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області проведено відповідні заходи.

30.09.2021 відповідно до Стратегічної цілі 3 «Запровадження принципів сучасного менеджменту в системі організації соціальних послуг» проведено навчання представників громадських організацій розробленню пропозицій, написанню заяв на участь у конкурсах, реалізації проєктних заходів, підготуванню та поданні звітності. Мета заходу – розширення фінансових можливостей громадських об’єднань та організацій, в тому числі з надання соціальних послуг.

Заставка.jpg

КОНКУРС з реалізації соціально-культурних проєктів у місті Мелітополі

4 жовтня 2021

КУ «Агенція розвитку Мелітополя» запрошує до участі у конкурсі з реалізації соціально-культурних проєктів з метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських, благодійних організацій, надання їм та фізичним особам-підприємцям практичної, методичної та матеріально-фінансової підтримки з метою реалізації проєктів у місті Мелітополі.

 

В рамках проєкту передбачено надання фінансової підтримки громадським організаціям та фізичним-підприємцям в розмірі від 5000 до 25000 гривень.

01.10.2021 – 01.11.2021 – прийняття конкурсних пропозицій

02.11.2021 – 30.11.2021 – оцінювання та відбір проєктів-переможців.

01.03.2021 – закінчення реалізації проєктів.

132131265.jpg

Управління соціального захисту населення інформує

23 вересня 2021

До 24.09.2021 продовжено набір учасників у Програмі менторства «Рівний – рівному» для екскомбатантів/ок АТО/ООС.

Програма реалізується за підтримки дванадцяти міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 

Протягом п'яти місяців екскомбатанти/ки АТО/ООС працюватимуть із менторами за принципом «рівний-рівному» над планами свого професійного розвитку в певній сфері або реалізацією власних соціальних проєктів.

Без названия.png

Одноразова грошова допомога багатодітним малозабезпеченим сім’ям

21 вересня 2021

За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Урядом була запроваджена у 2021 році виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених (постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 803).

Допомога передбачена сімʼям для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).

Фото заглавное.jpg

Міста, вільні від домашнього насильства

19 вересня 2021

У рамках партнерства у проєкті «Міста, вільні від домашнього насильства» 14.09.2021-16.09.2021 в м. Києві Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) для керівників (завідувачів відділень) спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства, було проведено триденний тренінг  «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

Від м. Мелітополя у зазначеному заході взяла участь завідувач відділення соціальної роботи та моніторингу КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» Мелітопольської міської ради Запорізької області Дєєва Тетяна.

Без названия.png

Участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці

10 вересня 2021

20-22 вересня 2021 року (дедлайн реєстрації 15 вересня) Ресурсний центр ГУРТ запрошує мешканців Мелітопольської територіальної громади для участі в тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці.

Учасники тренінгів отримають консультаційну підтримку з розроблення бізнес-планів. Серед успішних учасників тренінгів буде проведено конкурс, переможці якого отримають гранти на розвиток власної справи. Середній розмір гранту - 3 тисячі доларів США. Перевагу у конкурсі буде надано підприємцям, які досі не отримували грантової підтримки від міжнародних організацій та належать до вразливих категорій населення.

Подати заявку на участь у тренінгах «Розпочни свій бізнес» можна за  посиланням: https://crm.gurt.org.ua/syb_offline/

Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні та витрати на проживання учасників не відшкодовуються.

45ace15abfd52833714a96e13440b142.jpeg

Стартували конкурси з визначення проєктів для громадських об’єднань ветеранів та  громадських об’єднань осіб з інвалідністю

10 вересня 2021

З 20.09.2021 управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області розпочато конкурси з визначення проєктів, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів та громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету м. Мелітополя на 2022 рік.

Плакат_по_открытым_возможностям_01 (2).jpg

Проєкт підтримки молоді та жінок

08 вересня 2021

Ми  раді  Вам  нагадати,  що  ми  продовжуємо  проєкт  «Розширення  можливостей 
працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» який спрямований на підвищення 
економічної сталості молоді та жінок з метою мінімізацію трудової міграції. 
Протягом осені учасників чекають: 

 • Онлайн-Тренінги  з  питань  уникнення  дискримінації  при працевлаштуванні  та  побудови кар’єрного плану; 

 • Психологічні та кар’єрні консультації з метою підтримки у процесі працевлаштування;  

 • Онлайн-зустрічі з потенційними роботодавцями міста та регіону; 

 • Онлайн-зустріч  молоді  з  Вищими  та  професійними  навчальними  закладами  щодо можливостей отримання освіти та перекваліфікації. 

1.png

Привітання до Дня знань

28 серпня 2021

З нагоди Дня знань начальник управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області  Донець Ірина привітала з початком нового навчального року дітей з родин загиблих членів екіпажу літака Іл-76 Повітряних сил Збройних Сил України, який був збитий 14 червня 2014 року біля Луганська.

Діти отримали подарунки із шкільним приладдям, придбаним за рахунок місцевого бюджету.

Дізнатися більше
8533.jpg

Проблема легалізації праці - першочергове завдання держави.

14 серпня 2021

Тривалий час в Україні зберігається ситуація, коли понад 25 % зайнятого населення (близько 4,5 млн осіб) працює без оформлення трудових відносин. Через це державний бюджет та бюджет Пенсійного фонду України щорічно втрачають близько 90 млрд гривень. Відсутність належного соціального захисту, невиплата “тіньової” заробітної плати та соціальних виплат травмованим неоформленим працівникам спричиняють значне загострення соціального напруження в суспільстві. Адже заходи, спрямовані на легалізацію найманої праці — це не лише джерело наповнення бюджетів. Це перш за все долі людей, відновлення соціальних гарантій і прав найманих працівників. З огляду на викладене Держпраця має вживати рішучих кроків щодо популяризації офіційного працевлаштування та виплати офіційної, прозорої заробітної плати.

Фото 2.jpg

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

13 серпня 2021

Звіт про результати публічного громадського обговорення Проєкту Стратегії удосконалення та розвитку системи надання соціальних послуг Мелітопольської міської територіальної громади Запорізької області на період до 2027 року

2.png

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

10 серпня 2021

У зв’язку з переїздом управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за новою адресою:  м. Мелітополь,  вул. Чернишевського, 26, просимо вас звертатися за новими номерами телефонів:

 • Сектор консультування та видачі довідок   49-06-36, 068 685 70 52 ;

 • відділ обробки документів (допомог, субсидій):

49-06-24 - вул. Гризодубової, 44;

49-06-27 - просп. Б.Хмельницького, 87;

42-40-62 - вул. Бєляєва, 18;

 • відділ виплат    49-06-30, 068 685 76 87 ;

 • відділ прийняття рішень, «гаряча телефонна лінія» по субсидіях 49-06-37, 068 686 25 32;

 • відділ персоніфікованого обліку пільг та виплати окремих допомог  49-06-26, 068 686 51 37;

Без названия.jpg

Одноразова грошова допомога багатодітним

малозабезпеченим сім’ям

2 серпня 2021

За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Урядом запроваджена у 2021 році виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених (постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 803).

Допомога передбачена сімʼям для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).

Виплата одноразової грошової допомоги буде проведена органами соціального захисту населення без звернення батьків. Зазначена допомога буде виплачуватися багатодітним сімʼям, які станом на        01 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімʼям.

Виплата здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Фото на заставку (1).jpg

Управління соціального захисту населення інформує

30 липня 2021

У рамках проведення заходів до  Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 29.07.2021 управлінням соціального захисту населення разом із сектором ювенальної пробації м. Мелітополя було організовано проведення засідання круглого столу за участю представників служби у справах дітей, управління освіти, КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації», Благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо» та Запорізької громадської жіночої організації «Ми жінки».

Фото на заставку.jpg

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

28 липня 2021

30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

Цей день був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Відповідно до законодавства, торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

Фото заглавное.jpg

Міста, вільні від домашнього насильства

23 липня 2021

У рамках партнерства у проєкті «Міста, вільні від домашнього насильства» 20.07.2021-21.07.2021 в м. Києві Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) було проведено дводенний семінар-тренінг «Оцінка, моніторинг та оцінювання системи запобігання та протидії домашньому насильству в містах і громадах».

Від м. Мелітополя у зазначеному заході взяли участь: заступник начальника управління соціального захисту населення Наталя Полянська та провідний спеціаліст відділу сімейної політики управління Олена Воловик.

2.jpg

Літній оздоровчий сезон для дітей

пільгових категорій триває

22 липня 2021

За період оздоровчої кампанія, яка розпочалася у м. Мелітополі з травня 2021 року, послугами оздоровлення та відпочинку було охоплено   109 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, серед яких:

33 - діти-сироти та діти,                                     3  - діти з інвалідністю

       позбавлені батьківського                          28 - діти учасників бойових дій

       піклування                                                     35 - діти з багатодітних сімей

1  - дитина, один із батьків якої                       5  - діти, які перебувають на

      загинув у районі проведення АТО                    диспансерному обліку

4  - діти з числа внутрішньо

      переміщених осіб

1.jpg

Шановні батьки! Почастішали випадки травмування дітей під час гри на дитячих майданчиках.

21 липня 2021

Діти дуже люблять гуляти на дитячих майданчиках поблизу будинків: гойдатися на гойдалках, спускатися з гірки, гратися в пісочниці. Почастішали випадки травмування дітей під час гри на дитячих майданчиках.

Травмування з дітьми відбувається через те, що батьки мало приділяють уваги безпеці дітей на ігрових майданчиках. Забезпечити безпеку малюка на прогулянці цілком можливо, просто необхідно бути уважнішими та обережнішими.

Дотримання правил поведінки на дитячому майданчику допоможе вам уникнути травм невиробничого характеру і збереже здоров’я вашої дитини.   

Консультация.jpg

Управлінням соціального захисту населення ММР ЗО розпочинається проведення консультацій з громадськістю

20 липня 2021

В рамках реалізації проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України»  з  21 липня 2021 року управлінням соціального захисту населення ММР ЗО спільно з КУ «Агенція розвитку Мелітополя» ММР ЗО і КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» ММР ЗО розпочинається проведення консультацій з громадськістю щодо створення Стратегії удосконалення та розвитку системи надання соціальних послуг Мелітопольської міської територіальної громади Запорізької області на період до 2027 року.

Публічні громадські обговорення  проєкту Стратегії будуть проводитись протягом 15 днів.

Праця.png

Керівникам організацій усіх форм власності та фізичним особам-підприємцям міста Мелітополя!

16 липня 2021

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що з метою реалізації урядових завдань щодо підвищення рівня заробітної плати працівників міста шляхом забезпечення додержання законодавства про оплату праці, насамперед у частині дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізації заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати, в місті Мелітополі реалізуються заходи щодо легалізації заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста. Заходами передбачена спільна робота органів державної влади, органів місцевого самоврядування, контролюючих, податкових і правоохоронних органів.

Без названия.png

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

7 липня 2021

У зв’язку з переїздом управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за новою адресою:     м. Мелітополь, вул. Чернишевського, 26, просимо вас з 08.07.2021 звертатися за новою адресою та за номерами телефонів:

 • приймальня начальника управління     067 142 83 20

 • громадська приймальня   068 685 70 52

 • відділ виплат    068 685 76 87

 • відділ прийняття рішень, «гаряча телефонна лінія» по субсидіях                 068 686 25 32

 • відділ персоніфікованого обліку пільг та виплати окремих допомог             068 686 51 37

 • відділ обслуговування пільгових категорій осіб                                                 097 827 86 25, 097 827 83 74.

З 08.07.2021 за довідками про отримання (неотримання) різних видів допомог звертайтесь до громадської приймальні за новою адресою управління:  м. Мелітополь, вул. Чернишевського, 26, тел.:  068 685 70 52.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Дізнатися більше
1-31.png

Працюй вільно!

1 липня 2021

Одне із завдань держави – це повноцінне працевлаштуванні людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця.

В Україні започатковано пілотний проєкт «Працюй вільно», який реалізується за спільною ініціативою Міністерства соціальної політики України та громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» за підтримки Ради Європи.

Проект впроваджується на базі спеціально створеного національного соціального порталу «Вільно», який стане комунікаційним майданчиком, де люди з інвалідністю зможуть знайти роботу за вподобанням, а роботодавці  – проводити співбесіди в режимі онлайн, за потреби – із сурдоперекладом, та знаходити кваліфікованих працівників.

IMG_20210616_155337_496.jpg

Благодійна акція «Сімейний кошик»

17 червня 2021

Українська Волонтерська Служба запускає акцію «Сімейний кошик» для      допомоги людям, які перебувають у складних життєвих обставинах та особам з інвалідністю.  Волонтери   Української  Волонтерської   Служби         

м. Мелітополя  пропонують долучитися  усіх бажаючих мешканців міста до проведення благодійної акції.

2.jpg

НАРАДА З РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ «СТРАТЕГІЇ УДОСКОНАЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ СИСТЕМИ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ до 2027 РОКУ»

03 червня 2021

01 червня 2021 року в рамках проекту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі», за підтримки Німецького  товариства міжнародного співробітництва (GIZ), відбулася нарада Робочої групи проекту під головуванням першого заступника міського голови Ірини Рудакової. Модератором наради була Анна Левкіна, експерт проекту з боку Німецького  товариства міжнародного співробітництва. Для членів Робочої групи за участю фахівців системи соціального захисту населення відбулася презентація  проекту «Стратегія удосконалення та розвитку системи надання соціальних послуг Мелітопольської територіальної громади до 2027 року».

Обговорено цілі, напрями Стратегії, розроблено заходи для формування плану реалізації. Визначено індикатори досягнення цілей та механізм моніторингу реалізації заходів.

Організатором заходу виступили управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької ради спільно з комунальною установою «Агенція розвитку Мелітополя» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Дізнатися більше
192928531_3940598592725360_5508929011429

Попередження розповсюдження соціально-небезпечних захворювань - посилення громадської безпеки в громаді м. Мелітополя

31 травня 2021

28 травня начальником управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області Іриною Донець проведено робочу зустріч з представниками громадської спілки «Соціальне підприємство «Мелітопольський навчально-виробничий комплекс», Благодійної організації "Благодійний фонд "Все можливо", комунального некомерційного підприємства "Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації" Мелітопольської міської ради Запорізької області. Під час зустрічі відбулась презентація та було обговорено спільну діяльність за проєктом "Посилення громадської безпеки в громаді м. Мелітополя завдяки попередженню розповсюдження соціально – небезпечних захворювань (туберкульозу, педікульозу, вірусних гепатитів та ін.) серед безпритульних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі».  В рамках проєкту заплановано проведення 5 он-лайн інформаційних занять для мешканців міста щодо попередження розповсюдження суспільно - небезпечних захворювань (туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, інфекцій, що передаються статевим шляхом, коронавірусної інфекції), а також закупівлю обладнання для КНП "Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації" ММР ЗО, а саме: камери дезінфекційної, пральної машини, двох опромінювачів бактерицидних.

Дізнатися більше
1.jpg

Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО

31 травня 2021

Метою проекта є пом'якшення наслідків епідемії COVID 19 шляхом всебічної, адресної підтримки жінок ветераньської спільноти.

У рамках проєкту жінки залучатимуться до участі у зустрічах груп взаємодопомоги, як в якості лідерок груп та і їх учасниць.

Для лідерок груп ми пропонуємо: безкоштовне навчання, під час якого вони дізнаються все про роботу груп, методи захисту прав та підтримкиЮ про принцип допомоги "рівний-рівному", про ефективну взаємодію з владою, про те, як результативно вирішити проблеми як окремої учасниці групи так і спільноти загалом та безліч іншої корисної інформації.

2.png

Зміни у порядку призначення субсидії – роз’яснення у актуальному інтерв’ю.

27 травня 2021

В Україні з 1 травня стартувало переоформлення заяв і декларацій на отримання субсидій. У зв’язку з посиленням державою вимог до одержувачів субсидії змінився й Порядок її призначення. Про зміни розказала начальник управління соціального захисту населення  Мелітопольської міської ради Запорізької області Ірина ДОНЕЦЬ в актуальному інтерв’ю від 13.05.2021 на ТРК «Мелітополь». В інтерв’ю також розповіла про можливості подання заяв і декларацій на отримання субсидії у Центрі надання адміністративних послуг м. Мелітополя, а також його територіальному підрозділі та віддалених робочих місцях адміністраторів, начальник Центру надання адміністративних послуг                         м. Мелітополя Ірина КАРПУШИНА.

Контакти МБО _Служба порятунку дітей_ .j

Ніколи не мовчіть про насильство!

26 травня 2021

Якщо ваша дитина постраждала від сексуального насильства, ви

стали свідком насильства над дитиною чи ви підозрюєте насильство

над дитиною - повідомляйте в поліцію.

За цим номером - 093 063 53 43 - ви зможете отримати юридичну

консультацію та психологічну підтримку.

Більше інформації про захист дітей від сексуального насильства на

сайті МБО “Служба порятунку дітей”

1.png

Держпраці об’єднує зусилля для зниження рівня незадекларованої праці

25 травня 2021

Як показує досвід діяльності Держпраці впродовж усього часу її існування, неформальна зайнятість не є проблемою виключно держави або одного державного органу. Незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку та цілого ряду державних органів.

У зв’язку з цим, на початку року Держпраці разом із представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, Національної поліції, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, соціальних партнерів і представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ухвалене рішення щодо спільної організації та координації зусиль у боротьбі з незадекларованою працею. 

1.png

Кампанія щодо зниження рівня незадекларованої праці в регіоні – підсумки 4 місяців 2021 року

25 травня 2021

Головне управління Держпраці в Запорізькій області з метою зниження рівня незадекларованої праці розробило на початку року паспорт неформальної зайнятості регіону та визначило найбільш ризикові сфери господарювання та категорії роботодавців, а саме: транспорт, будівництво, сільське господарство, торгівлю та діяльність готелів і ресторанів. Для досягнення мети щодо зростання кількості застрахованих осіб у регіоні при Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області створена постійно діюча робоча група з питань запобігання використанню незадекларованої праці, до складу якої ввійшли представники Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Нацполіції, Укртрансбезпеки, Держпродспоживслужби та соціальних партнерів – обласних організацій профспілок і роботодавців.

foto-p-pcomua_rect_3d95c7ecb0ad424ba2cdf

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

25 травня 2021

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж. 

 

Перерахунок проводиться без додаткового звернення тим особам, які станом на 1 березня набули право на проведення перерахунку, а саме:

foto-p-pcomua_rect_3d95c7ecb0ad424ba2cdf

Легальна заробітна плата - гарантія соціального захисту громадян

25 травня 2021

Останнім часом усе частіше доводиться зустрічатися з таким явищем, як використання найманої праці без оформлення трудових відносин. Найчастіше таке спостерігається в галузях торгівлі, сфери обслуговування, транспорту, будівництва. Використання найманої праці без офіційного оформлення трудових відносин призводить до позбавлення громадянина права на працю, відпочинок, матеріальне забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття, пенсійного забезпечення. І це далеко не всі ризики для найманих працівників. 

Погоджуючись на роботу без оформлення, такий працівник автоматично та власноруч позбавляє себе права вимагати від роботодавця забезпечення належних умов праці, оплати праці на рівні, встановленому державою.

foto-p-pcomua_rect_3d95c7ecb0ad424ba2cdf

Яким чином до страхового стажу для призначення пенсії зарахувати повний місяць

25 травня 2021

Умови призначення пенсії за віком визначені статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058-IV від 09.07.2003 р. (далі – Закон). Починаючи з 1 січня 2021 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше         28 років, а з 2028 - не менше 35 років.

Відповідно до статті 24 Закону страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

logo-png-MCM-ver2-UKR.png

«Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні»

21 травня 2021

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» в рамках проєкту «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» за фінансової підтримки USIAD запрошує жінок до участі у проєкті.

В межах проєктної діяльності планується:

проведення онлайн-тренінгів з протидії дискримінації у питаннях працевлаштування, з питань інструментів пошуку роботи, самопрезентації, фінансової грамотності, а також знайомство з трендами майбутнього;

психологічні та кар’єрні консультації з метою підтримки учасниць у процесі працевлаштування;

групові мотиваційні зустрічі та групові кар’єрні консультації.  

Попередня реєстрація відкрита до 23:59 години 25.05.2021 включно за посиланням:

жінки.jpg

Крок за кроком - до кар’єри та незалежності!

21 травня 2021

Громадська організація “Маріупольська Спілка Молоді” запрошуємо до участі в програмі “Step by step” жінок, що бажають знайти роботу та стати незалежними й самодостатніми. 

Ця програма допоможе учасницям: 

знайти справу собі до душі чи опанувати нову професію;

розширити своє коло спілкування, познайомитись з новими людьми та знайти подруг;

навчиться поєднувати роботу та сім'ю

покращити фінансовий стан;

отримати нові знання та корисні навички з самопрезентації, проходження співбесіди, написання резюме;

поспілкуватися з кар’єрним консультантом і психологом, щоб стати більш впевненою у собі;

photo_2021-05-20_11-46-43 (3).jpg

Колектив УСЗН ММР вітає всіх мешканців міста Мелітополя з Днем вишиванки!

20 травня 2021

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.  Чудового настрою та різнобарвних вражень!

Дізнатися більше
unnamed.png

Міста, вільні від домашнього насильства

19 травня 2021

19.05.2021 спеціалістами відділу сімейної політики управління соціального захисту населення та служби у справах дітей було організовано робочу зустріч з представниками новоствореної мобільної групи поліцейського підрозділу «ПОЛІНА», Кризового центру для жінок, які постраждали від домашнього або гендернообумовленого насильства, «Фіалка» та КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації».

Основною метою заходу було налагодження взаємодії суб'єктів м. Мелітополя, що працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, з мобільною групою Мелітопольського районного управління поліції з протидії домашньому насильству.

1.png

“Ми повинні піднімати образ ветерана, а не закидувати його пільгами”

14 травня 2021

27 квітня у м. Києві за ініціативи ГО “Повернись живим” відбувся Форум підтримки ветеранського підприємництва, де було презентовано Стратегію державної підтримки бізнесу ветеранів. До обговорення Стратегії та того, як розвиток ветеранського підприємництва вплине на економіку країни, долучилися представники бізнесу, політичних фракцій, урядовці, експерти та ветерани.

Наразі в Україні питання реабілітації ветеранів та їхньої реінтеграції у цивільне життя приділяється недостатньо уваги, а існуючі програми не можна назвати ефективними. Це можна пояснити тим, що бойові дії досі тривають, а країна продовжує боротися з наслідками соціально-політичних та економічних криз. В 2020 році до глобальних викликів додалася ще й пандемія коронавірусної хвороби COVID-19.

1619695749586 (1).jpg

Міський форум «Насильство: принцип нульової толерантності»

30 квітня 2021

29.04.2021 спеціалісти відділу сімейної політики управління соціального захисту населення та служби у справах дітей взяли участь у міському форумі «Насильство: принцип нульової толерантності», організованому КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» управління освіти для соціальних педагогів і практичних психологів закладів освіти міста.

Під час  онлайн-зустрічі було розглянуто такі  питання:

повноваження відділу сімейної політики та служби у справах дітей у  сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

нормативно-правові акти, відповідно до яких здійснюється робота у цьому напрямку;

робота міської координаційної ради з питань сімейної політики, запобігання  домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми;

Карітас Запоріжжя.jpg

"Великодній кошик"

"Карітас Запоріжжя"

26 квітня 2021

Доброго дня! Напередодні найсвітлішого християнськогосвята - Воскресіння Христового, благодійний фонд "Карітас Запоріжжя розпочинає активну підготовку  підготовку до акціїї "Великодній кошик"

Ми хочемо по ділитися радістю свята та смачними пасками з найбільш потребуючими людьми, які опинилися в складних життевих обставинах. Допомога буде спрямована людям похилого віку, особам з інвалідністю та дітям із родин, що опинилися у складних життевих обставинах.

Великодній кошик - це набір продуктів харчування (пасха, яйця, крупи, цукор, тушковане м'ясо, згущене молоко, смаколики та чай), які стануть для них виявом Вашої уваги, любові та матеріальної підтримки.

ДОП.jpg

«Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

15 квітня 2021

28 квітня традиційно відзначається Всесвітній день охорони праці. Пандемія COVID-19 обумовила вибір теми Всесвітнього дня охорони праці і у 2021 році. 

День охорони праці в Україні у 2021 році відзначається під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР (безпека, здоров’я, робота)».

Фото на сайт.jpg

Управління соціального захисту населення інформує

15 квітня 2021

14.04.2021 начальник управління соціального захисту населення Донець Ірина Федорівна взяла участь в онлайн-нараді, яка проходила під головуванням заступника Міністра соціальної політики Ольги Ревук.

Метою зазначеного заходу було обговорення та внесення пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Порядок та умови надання в 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Дізнатися більше
01478.jpg

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

12 квітня 2021

Інформація щодо виплати разової грошової допомоги до 5 травня у 2021 році

im_e611f5a1fb4f26e022a7e32d042ed9e4.jpg

«Юнацький Корпус - Запоріжжя» - Національно-патріотичний табір «Азовець - Січовик»

09 квітень 2021

Табір проводиться з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді вже на протязі п’яти років. За цей час табір відвідало більше 500 чоловік.

В цьому році літній табір буде розташований у с. Строганівка Приазовського району.


Національно-патріотичний табір «Азовець-Січовик» знаходиться на мальовничому березі Азовського моря. На території табору присутні усі необхідні умови для розвитку та активного відпочинку дитини, діти проживають по 4 людини в кімнаті, в корпусі знаходиться душ та вбиральня, харчування 5-ти разове. Виховники табору мають багаторічний досвід роботи у системі таборів «Юнацького Корпусу» .

Zvernuty_uvagu_news_1600x900_tcm-3046-71

У звʼязку з погіршенням епідемічної ситуації щодо поширення захворюваності COVID – 19

07 квітень 2021

У звʼязку з погіршенням епідемічної ситуації щодо поширення захворюваності COVID – 19 УСЗН проводить прийом громадян:
з 9-00 до 16-00 (в пʼятницю до 15-45)

Дізнатися більше
un4.jpg

«Почуй мене» послуги сурдоперекладу в режимі онлайн

31 березня 2021

Міністерством соціальної політики України запроваджено пілотний проект «Почуй мене», який забезпечує можливість для людей з порушенням слуху користуватися послугами сурдоперекладача в режимі онлайн під час звернень.

Під час звернень до Мінісоцполітики за допомогою застосунку на сайті Міністерства зможуть користуватися такою послугою та отримувати зворотні відповіді на свої запити у вигляді відеолиста. Звернення оброблятимуться операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39.

 

Детальніше: https://www.facebook.com/193806577332516/videos/284681759687621

Zvernuty_uvagu_news_1600x900_tcm-3046-71

Управління соціального захисту населення інформує

23 березня 2021

Про проведення 26.03.2021 об 11.00 та 13.00 годині в каб.1 управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області засідання конкурсної комісії з надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення (оцінка конкурсних пропозицій).

Дізнатися більше
Від сердця до сердця.jpg

 16 Всеукраїнська акція «Серце до Серця» - «Здорові немовлята!» 

22 березня 2021

В  обласних  центрах,  районах  та  містах  України  утворюються  Організаційні комітети  з  проведення  16  акції  «Серце  до  серця»  під  гаслом  «Здорові немовлята!»  (далі  -  Акція)  з  метою  закупівлі  неонатального  медичного обладнання для дитячих лікарень,  на чолі  з Головою.  Організаційні комітети утворюються,  щоб  діяти  на  благо  Акції  від  свого  імені,  тому  повністю відповідають за свої дії. Організаційні комітети організовують волонтерів, котрі безпосередньо  займатимуться  громадською  роботою  (організація  масових заходів,  конкурсів,  змагань,  вікторин,  виставок,  аукціонів  тощо,  суспільним збором  коштів).  До  складу  Організаційних  комітетів  входять  представники структурних  підрозділів  освіти  і  науки;  молоді  та  спорту;  охорони  здоров’я; 

253A6996.JPG

Управління соціального захисту населення інформує

19 березня 2021

18.03.2021 відбулося перше засідання міської координаційної ради з питань сімейної політики, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми  в оновленому складі.

Зазначений захід проходив під головування Рудакової Ірини Володимирівни, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка визначена координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у м. Мелітополі.

253A6996.JPG

Управління соціального захисту населення інформує

19 березня 2021

18.03.2021 відбулося перше засідання міської координаційної ради з питань сімейної політики, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми  в оновленому складі.

Зазначений захід проходив під головування Рудакової Ірини Володимирівни, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка визначена координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у м. Мелітополі.

gallery_chnpp_27.jpg

Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

17 березня 2021

Протягом 2020 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області (далі-управління) відповідно до вимог чинного законодавства щодо забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

- проведено компенсацію вартості путівок санаторно-курортним закладам на лікування та оздоровлення 11 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, на загальну суму 84637,86 грн.

- виплачена грошова компенсація замість путівки 9 особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму 5157,00 грн.

IMG_20210310_154605.jpg

Покращення послуги прокату технічних та інших засобів реабілітації за підтримки GIZ

11 березня 2021

За ініціативою та в рамках проекту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» для покращення послуги «Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації» територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області отримав ходунки складні з колесами (MEDOK) та ходунки рамки (з регулюванням висоти, без коліс).

Технічні засоби видаються безкоштовно для тимчасового користування громадянам, які знаходяться на обліку у територіальному центрі.

Нагадуємо, що територіальний центр соціального обслуговування надає у прокат технічні та інші засоби реабілітації з метою надання громадянам послуг з прокату технічних та інших засобів реабілітації і працює згідно Положення про пункт прокату.

Опрос.png

Започатковано онлайн-сервіс для працівників та роботодавців «Інтерактивний інспектор»

11 березня 2021

Звертаємо увагу, що в управлінні соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області (надалі – управління) започатковано онлайн-сервіс для працівників та роботодавців – «Інтерактивний інспектор».

Онлайн-сервіс впроваджено з метою забезпечення роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства про працю, законодавства з питань охорони праці, пенсійного забезпечення, налагодження колективно-договірних відносин та запобігання їх можливим порушенням, боротьби з «тіньовою» зайнятістю, неофіційним працевлаштуванням та невиплатою заробітної плати.

фото 1.jpg

«Міста, вільні від домашнього насильства»

09 березня 2021

З 10 до 25 березня 2021 року на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею відбудеться виставка-фотопроєкт «Небезмежність», спрямована на привернення суспільної уваги до проблеми гендернообумовленого насильства.

Місто Мелітополь стало першим містом у Запорізькій області та четвертим містом в Україні, до якого завітала виставка #Небезмежність – фотопроєкт, створений за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, що обʼєднав 14 історій жінок з різних міст нашої країни, які зазнали сексуальних домагань у громадських місцях.

1614338259482.jpg

«Міста, вільні від домашнього насильства»

02 березня 2021

У рамках програми «Міста, вільні від домашнього насильства» 26.02.2021 Мелітополь  відвідали представники Фонду ООН у галузі народонаселення з метою планування механізмів подальшої співпраці міста у напрямку побудови сталої та комплексної системи протидії домашньому насильству.

У ході візиту відбулася зустріч координатора проєкту Костянтина Бойчука з керівництвом міста, де було  обговорено підсумки проведеної роботи за програмою, передано пам’ятний знак – таблицю «Мелітополь - місто вільне від домашнього насильства» та Меморандум про взаєморозуміння між Мелітопольською міською радою і Фондом UNFPA щодо встановлення партнерства у реалізації заходів у цій сфері.

Конкурс.png

План річний проведення конкурсів соціального замовлення на 2021 рік

24 лютого 2021

Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області прийнято рішення про проведення конкурсів з надавання соціальних послуг шляхом соціального замовлення та затверджено План річний проведення конкурсів соціального замовлення на 2021 рік.

Кібербулінг.png

Життя після конфлікту: реінтеграції ветеранів/ветеранок АТО/ООС, членів їх родин та членів родин

24 лютого 2021

Що таке кібербулінг?

Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.

1613724448669 (1).jpg

Міста, вільні від домашнього насильства

22 лютого 2021

19.02.2021 управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області було проведено робочу зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству за участю представників відділу сімейної політики,  служби у справах дітей та Мелітопольського районного управління ГУНП в Запорізькій області.

Під час заходу було розглянуто питання щодо стану виконання заходів, передбачених Планом спільних дій з розвитку міської системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2021 рік, що реалізується у м. Мелітополі в  рамках проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства».

1-2.png

Гід з державних послуг

18 лютого 2021

З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців
та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах,
щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, Міністерство цифрової трансформації України запровадило Гід з державних послуг.

Гід з державних послуг містить інформацію про всі наявні державні послуги. Не знайшли послугу, що шукали? Напишіть нам і ми спробуємо допомогти.

Image_5551.jpg

До уваги

Осіб з інвалідністю

9 лютого 2021

З метою реалізації Закону України № 646-ІХ від 02.06.2020 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» та Закону України № 851-IX від 02.09.2020 «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд», Урядом 03.02.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 79 «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».

РІ.jpg

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

ЯКІ ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

9 лютого 2021

20 січня 2021 року було внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309.

Зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, дають змогу:

СС.jpg

До уваги

Отримувачів соціальних стипендій

3 лютого 2021

Урядом 27.01.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 52 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 і від 28 грудня 2016 р. № 1047», відповідно до якої соціальна стипендія з 01.01.2021 виплачується у таких розмірах:

Благодійна Україна.jpg

Старт Національного конкурсу

"Благодійна Україна"

2 лютого 2021

У Запорізькій області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. В Запоріжжі, незмінним регіональним партнером асоціації вже вкотре виступає Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя».

-ММСП-e1611742238659.jpg

Запрошуємо на навчання!

Основні курси “Зимової школи GESI"

1 лютого 2021

За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО Ukrainian Food Valley оголошується набір учасників на спеціалізоване навчання за програмою “Зимова школа GESI“, метою якої є підвищення продуктивності та операційної досконалості, масштабування виробництва та продажів продукції, підвищення стандартів якості та безпеки продуктів харчування, впровадження інновацій та міжнародних практик ведення агробізнесу в Україні!

5bd568fa8d206.png

Нагадування для отримувачів житлових субсидій

28 січня 2021

У зв’язку з тривалістю осінньо-зимового періоду 2020/2021 років під час процесу трансформації та укрупнення районів в умовах встановлення Урядом карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2 для забезпечення прийняття від громадян документів, необхідних для призначення та надання населенню житлових субсидій повідомляємо наступне.

Безымянный.png

До уваги отримувачів допомоги

21 січня 2021

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 01 січня 2021 року для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям рівень забезпечення прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 35% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб (станом на 01.01.2021 – 794,50 грн.). УСЗН було проведено перерахунок зазначеної допомоги в автоматичному режимі.

Дізнатися більше
каток.jpeg

Шановні громадяни міста Мелітополя!

18 січня 2021

Управління соціального захисту населення повідомляє, що з появою льодової ковзанки «Льодова королева», розташованої на території Мелітопольського міського парку культури і відпочинку імені Горького з’явились випадки травмування дітей під час катання на ковзанах.

Катання на ковзанах завжди було і залишається однією з найбільш популярних зимових розваг, а також приємним проведенням часу для дорослих і дітей. Щоб на льодовій ковзанці не зашкодити собі й оточуючим, необхідно знати і суворого дотримуватися  правил безпеки під час катання на ковзанах.

0.jpg

Шановні громадяни міста Мелітополя!

18 січня 2021

На території міста Мелітополь упродовж 2020 року сталось 379 пожеж. В результаті трагічних наслідків від пожеж загинуло 6 осіб, 4 людей було травмовано.

Від вогню постраждало 13 будівель та споруд, які повністю було знищено вогняною стихією, 82 будівлі та споруди  пошкоджено. Пожежею знищено 4 одиниці автотранспорту, пошкоджено вогнем 3 автомобіля.

Основними причинами пожеж стали: необережне поводження з вогнем, в тому числі під час куріння, причини, пов’язані з електропостачанням та використанням електропобутових приладів, порушення експлуатації автотранспортних засобів, підпали тощо.

водохреща.png

Шановні громадяни міста Мелітополя!

18 січня 2021

Напередодні свята Водохрещя звертаємо Вашу увагу на можливі небажані наслідки для здоров’я та закликаємо утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там де не перевірене дно. Рекомендуємо проводити ритуал Водохрещя під пильним наглядом медичних працівників! Ні в якому разі не купайтеся в стані алкогольного сп'яніння! Намагайтесь уникнути переохолодження! Бережіть своє здоров’я та життя!

Пам’ятайте, не припустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські купання без представників служби порятунку Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області і медичних працівників,та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих.

subsidija-na-semnoe-zhile_rect_b95f68339

Заплановані перерахунки пенсій у 2021 році

18 січня 2021

На виконання Закону України «Про Державний бюджет України на
2021 рік», у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від  16.09.2020 № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» у 2021 році підвищення пенсійних виплат для різних категорій пенсіонерів відбуватиметься у п'ять етапів.

5bd568fa8d206.png

Зміни у житлових субсидіях та державних допомогах.

 

12 січня 2021

У грудні 2020 року Урядом прийнято постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1282 та від 23.12.2020 № 1324, якими внесено зміни до порядків призначення житлових субсидій   та державних допомог.

img91f63da787d02f3eca546f05ca820da0 (1).

Особливий режим роботи управління в умовах карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19

 

05 січня 2021

У період продовження особливого режиму роботи управління в умовах карантину, неухильно дотримуватися усіх заходів, передбачених наказом "Про встановлення особливого режиму роботи та запровадження заході щодо профілактики та стабілізації епідемічної ситуації, сприченоної короновірусом"

Дізнатися більше
1 - 0001.png

єМалятко

перша комплексна послуга за життєвою подією

 

29 грудня 2020

Рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади. Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.

5bd568fa8d206.png

Інформація про нарахування житлових субсидій, пільг та соціальних допомог

 

18 грудня 2020

 Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області сформовано виплатні відомості отримувачів житлової субсидії та пільг за грудень 2020 року.

Субсидій у готівковій формі буде виплачено 12512 сім'ям на загальну суму 21230,6 тис. грн., у безготівковій формі - 546 сім'ям на загальну суму  

1109,0 тис. грн.

Пільги у готівковій формі буде виплачено 1449 сім'ям на загальну      суму 1924,0 тис. грн.,  у  безготівковій формі  -  4063  сім'ям на загальну  суму 3841,1 тис. грн.

 

Родина.jpg

Запрошуємо мелітопольців долучитися до Національного проєкту  «Родинна Слава» !

 

14 грудня 2020

Родина – одна із найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування.

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика»  спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім’ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей.

_Pakunok_malyika__monetizuvali__yak_ofor

Надання сім’ям при народженні дитини «пакунка малюка»

25 листопада 2020

 

Уряд схвалив постанову „Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, якою, зокрема, затвердив порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджету.

   Наразі батьки, у яких діти народились до 23 жовтня 2020 року включно та які не отримали ,,пакунок малюка”, отримують грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

   Батьки, у яких діти народились з 24 жовтня 2020 року, матимуть змогу отримати одноразову натуральну допомогу ,,пакунок малюка” протягом 30 днів з дати народження дитини.

unnamed (3).jpg

До  Дня  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС

14 грудня 2020

В управлінні соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області на обліку перебуває 582 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них:

 • 1 категорії – 60 осіб; ( з інвалідністю ЧАЕС);

 • 2 категорії – 201 осіб;

 • 3 категорії –  199 осіб;

 • діти – 85 осіб;

 • дружина/чоловік померлого – 37 осіб.

Постійно надаються пільги на житлово-комунальні послуги: вдовам ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, постраждалим внаслідок аварії на  Чорнобильській АЕС І, ІІ категорії (50%) .

фотка.png

Діалог громади та влади з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю

03 грудня 2020

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради було організовано зустріч міських громадських організацій осіб з інвалідністю з представниками міської влади у форматі «діалогу громади та влади». Члени громадських організацій осіб з інвалідністю обговорили діяльність та досягнення організацій у 2020 році, визначили плани та завдання на 2021 рік. Представники міської влади відповіли на питання голів громадських організацій, підтримали їх заплановані ініціативи у роботі громадських організацій на наступний рік та визначили напрямки спільної співпраці. Додатково відзначено за активну діяльність представників громадських організацій осіб з інвалідністю подяками та подарунковими сертифікатами.

unnamed (1).jpg

До уваги військовослужбовців , ветеранів та членів їх сімей