Архів новин та подій
суб.png

Інформація про нарахування субсидій

в опалювальний сезон 2020/2021 років

27 жовтня 2020

У зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду актуальним для багатьох громадян нашого міста стає питання отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг .

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами (далі - Положення)

ФОТО НА ЗАСТАВКУ НА САЙТ.jpg

Протидія торгівлі людьми

15 жовтня 2020

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, протизаконна торгівля людськими істотами в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці,  це сучасна форма рабства.

Карти.jpg

До уваги осіб, які перебувають на самоізоляції

15 жовтня 2020

З метою забезпечення осіб, які перебувають на самоізоляції (особи, які досягли    60-річного віку або особи з інвалідністю, які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати, та інші особи, які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати і, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома" Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або іншого підтверджуючого факту перебування на самоізоляції) можуть звернутися за забезпеченням піклування, послугами, товарами за телефонами територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради для подання заявок: (0619) 49-03-82;  068-92-11-442.

ПМ.jpeg

До уваги отримувачів компенсаційної виплати «пакунок малюка»

 

13 жовтня 2020

З 1 вересня 2020 року у м. Мелітополі було розпочато реалізацію пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744.

Компенсацію призначено 309 особам (311 дітей) на суму 1,6 млн. грн.

МН.jpg

Звертаємо увагу одержувачів компенсації послуги

«муніципальна няня»

 

12 жовтня 2020

Урядом  30.09.2020 були внесені зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 897, які набрали чинності 02.10.2020.

photo_2020-10-12_16-44-15.jpg

Форум громади та влади

9 жовтня 2020

 

У Запорізькому обласному центрі молоді відбувся «Коннект-форум громади та влади» за підтримки Агенства з міжнародного розвитку USAID, мета якого – налагодження діалогу та співпраці між державними структурами та структурами громадського суспільства.

photo_2020-10-08_15-59-51.jpg

Інтеркультурна компетенція – роль соціального середовища

 

8 жовтня 2020

 

Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради взято участь у тренінгу «Вдосконалення навичок інтеркультурної компетенції» міжконтенинтального проєкту «Впровадження та залучення культурного різноманіття на міжнародному рівні», що  проходив  за підтримки Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста» (ІСС) та методичного супроводу координатора Мережі Українських Інтеркультурних Міст (ІСС-Україна).

фото 1.jpg

Круглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

 

07 жовтня 2020

Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області було організовано проведення круглого столу з питань взаємодії субʼєктів, що працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, за участю представників Мелітопольського відділу поліції, служби у справах дітей та Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

001-1709.jpg

Інформація про призначення субсидій на опалювальний сезон 2020 – 2021 р.р.

 

06 жовтня 2020

Субсидія призначається відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 807).

Житлова субсидія надається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців. Після закінчення строку надання субсидії виконується автоматичне призначення на наступний період.

1.png

Гендерно орієнтоване бюджетування

на місцевому рівні

30 вересня 2020

Фахівцями управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради та Територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради взято участь у тренінгу з гендерно орієнтованого бюджетування на місцевому рівні. В рамках заходу обговорено основні демографічні показники міста, принципи їх визначення. З’ясовано необхідність та вплив показників для створення гендерно чутливих документів міста, нового вектору розвитку. Спікерами заходу були Світлана Ходакова, консультантка з питань гендерної рівності Проєкту ПРОМІС та Тамара Огородова, консультантка з питань гендерно орієнтованого бюджетування Проекту ПРОМІС, голова Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє».

Фото 1.jpg

«Міста, вільні від домашнього насильства»

29 вересня 2020

З 21 по 24 вересня в Одесі проходив 4-денний навчальний модуль для майбутніх фахівців із розбудови системи запобігання і протидії домашньому насильству на рівні муніципалітетів у рамках проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства», який реалізується  Фондом  ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні.

Це другий з чотирьох модулів навчального курсу з підготовки експертів– консультантів у рамках зазначеного проєкту.

f1adee89ae60976702585eea4f18eed9.jpeg

Відтепер у м. Мелітополі з’явилась послуга перекладу жестової мови

21 вересня 2020

14.09.2020 управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області та Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний Центр» Мелітопольської міської ради Запорізької області уклали угоду про співпрацю з метою розвитку надання послуг соціального характеру та забезпечення надання базової послуги «переклад жестовою мовою».

2_edited.jpg

«Розробка Комплексної міської програми розвитку освіти дорослих в Мелітополі із застосуванням принципів партисипації та інструментів гейміфікації»

21 вересня 2020

З червня 2020 року в Мелітополі розпочалась робота над Комплексною міською програмою розвитку освіти дорослих в межах проєкту «Розробка Комплексної міської програми розвитку освіти дорослих в Мелітополі із застосуванням принципів партисипації та інструментів гейміфікації» за ініціативи Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший».

Першим етапом роботи над програмою стало проведення 10 навчально-діагностичних ігор «Світ громад» з додатком «Громада, що навчається», в яких впродовж липня-серпня брали участь більше 60 представників різних категорій дорослого населення віком від 18 до 67 років.

1.jpg

«Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі»

11 вересня 2020

У рамках партнерства з Фондом  ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за програмою «Міста, вільні від домашнього насильства» представники від м.  Мелітополя були запрошені для участі у тренінгу «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі», який проходив з 10 по 12 вересня у м. Дніпрі.

%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%204_edited.jpg

«Міста, вільні від домашнього насильства»

11 вересня 2020

З метою впровадження проєкту  «Міста, вільні від домашнього насильства» та реалізації запланованих заходів 10.09.2020 м. Мелітополь відвідали представники Програми UNFPA - Фонду ООН у галузі народонаселення Ольга Цуприкова та Оксана Андрушків.

Під час візиту відбулася робоча зустріч координаторів проєкту з  начальником управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області Іриною Донець та спеціалістами управління, які проводять  роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення домашнього насильства.

BabyBox06.jpg

Мінсоцполітики запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини долучитись до реалізації пілотного проекту щодо монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

11 вересня 2020

Урядом    прийнято постанову Кабінету  Міністрів  України  від  29.07.2020  № 744, якою розпочато з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».

Батьки дитини, яка народилась у 2020 році, і які не отримали «пакунок малюка» у пологовому будинку тепер можуть отримати грошову компенсаційну виплату замість натуральної допомоги «пакунок малюка» у розмірі 5 тисяч гривень.

1.jpg

Ми ЗА! здорове та активне довголіття

10 вересня 2020

Останній місяць літа – серпень 2020 року для отримувачів соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування був багатим на пізнавальні, цікаві заходи, що також входять до плану заходів реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року.

4-001.jpg

Психологічна допомога сім’ям внутрішньо переміщених осіб та родинам учасників антитерористичної операції

10 вересня 2020

На сьогоднішній день Мелітопольським ЦСССДМ забезпечується безперервне та систематичне надання психологічних послуг  членам сімей ВПО та родинам учасників АТО.

Відповідно до потреб та запитів батьків і дітей актуальними залишаються такі форми роботи як індивідуальні консультації, групи самодопомоги, арт-терапевтичні заняття, міні-заняття з сенсорної інтеграції та нейрогімнастики, тематичні тренінги. Враховуючи ситуацію з COVID-19, психологи Мелітопольського ЦСССДМ надають послуги як в офлайн режимі, так і в онлайн з використанням сучасних можливостей інтернету.

1.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України інформує про проведення перерахунку пенсій з 1 вересня

10 вересня 2020

Відповідно до Закону України 822-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 вересня 2020 року передбачено збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 4723 грн до 5000 грн (на 277 грн).

У зв’язку з цим Головним управлінням Пенсійного фонду в області проведено масовий перерахунок пенсій 66,91 тис. громадян, які досягли 65-річного віку та мають страховий стаж не менше ніж 35 років у чоловіків та 30 років у жінок, з них по місту Мелітополю та Мелітопольському району проведено перерахунок 7,377 тис. громадян.

foto.jpg

Мінсоцполітики розпочав реалізацію пілотного проєкту по монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

9 вересня 2020

 

Урядом прийнято постанову від 29.07.2020 № 744, якою передбачено розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».

Для отримання грошової компенсаційної виплати замість натуральної допомоги «пакунок малюка» у розмірі 5 тисяч гривень батькам дитини, яка народилася у 2020 році, необхідно у ПриватБанку відкрити рахунок із спеціальним режимом використання.

17-1.jpg

Правила безпеки, які допоможуть Вам запобігти укусу змії

2 вересня 2020

 

Від укусів змій протягом серпня 2020 року постраждали два мешканця міста Мелітополя, одна дитина 2005 року народження. Постраждалі отримали укуси змій під час перебування на присадибних ділянках.

Закликаємо Вас бути обережними та уважними, ні в якому разі не пробувати ловити змій при зустрічі. Пам’ятайте, що висока температура повітря активізує змій до пошуку корму.

vibori-20641.jpg

До уваги АТО/ООС, ВПО щодо зміни адреси для голосування

1 вересня 2020

 

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує громадян з тимчасово окупованої території, учасників АТО/ООС із числа внутрішньо переміщених осіб, а також внутрішньо переміщених осіб, що Верховна рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року, які будуть проводитись за новим Виборчим кодексом. Згідно нового кодексу ВПО мають змінити адресу для голосування до 9 вересня 2020 року та після зміни адреси прийняти участь у виборах.drv.gov.ua.

Дізнатися більше
d1452fbebbf5a50d91e26fd7d06064f4-big1080

Шановні громадяни міста Мелітополя!

31 серпня 2020

 

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради повідомляє, що 01.08.2020 року на станції Мелітополь структурного підрозділу «Запорізька дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу отримала травму зі смертельним наслідком стороння особа.

З метою недопущення подібних нещасних випадків в подальшому та запобігання травматизму громадян на залізничному транспорті просимо Вас уважно ознайомитись з Правилами безпеки громадян на залізничному транспорті:

61484b3d7b8c80d776c9ff61bac25d2d_edited.

Шановні громадяни міста Мелітополя!

31 серпня 2020

 

З метою недопущення випадків травмування та запобігання загибелі жителів міста Мелітополя управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області звертає Вашу увагу щодо особливої пильності та обережності під час виконання ремонтних робіт у каналізаційних колекторах працівниками підприємств міста, у зливних ямах особистих господарств мешканцями міста та суворо дотримуватись і не порушувати Правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.  

h5neh5-0x11-900x600-vdp5fwarwcfuvfsw4n6s

Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичним особам – підприємцям міста Мелітополя!

31 серпня 2020

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що з метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 17.02.2020 № 6698/0/1-20 в місті Мелітополі триває інформаційна кампанія з питань детінізації ринку праці, під час якої інспектори праці управління доводять роботодавцям інформацію про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, пояснюють переваги офіційного працевлаштування та відповідальність за використання незадекларованої праці.

IMG_20200827_144727.jpg

Привітання до Дня Знань

27 серпня 2020

З нагоди Дня Знань привітання з початком нового навчального року від міської влади отримали діти з родин мелітопольських військовослужбовців, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України.

Подарунки, придбані за рахунок місцевого бюджету, у вигляді зошитів, альбомів, блокнотів та іншого шкільного приладдя були передані в зазначені сімיї начальником управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області Іриною Донець та начальником відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Наталією Доля.

IMG-6369315dcf60b4bdfb14daf28b6833c8-V.j

Легалізація зайнятості – крок на зустріч вашим працівникам

13 серпня 2020

В рамках роботи комісії з питань захисту соціально – трудових прав населення міста, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати в залі засідань Центру надання адміністративних послуг проведено семінар для суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та діяльності кафе, барів, ресторанів.

FOP.jpg

До уваги фізичних осіб-підприємців

міста Мелітополя

13 серпня 2020

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що 22.07.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».

фото на сайт оздоровлення.jpg

У Мелітополі стартує літня оздоровча кампанія

2020 року

6 серпня 2020

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує про початок у м. Мелітополі літньої оздоровчої кампанії 2020 року.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, першу літню зміну було розпочато лише у серпні поточного року.

На заставку в новости.jpg

Національно-патріотичний табір «Січовичок»

запрошує вас !

6 серпня 2020

Адміністрація Комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради інформує батьків та запрошує їх дітей взяти участь у проєкті ГО Юнацький Корпус-Запоріжжя-Національно-патріотичний табір «Січовичок». Табір проводиться з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

photo5269613981440520227.jpg

Презентація мобільного додатку SmartSity Мелітополь

31 липня 2020

Сьогодні представники управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради стали учасниками презентаційного заходу оновленого мобільного додатку SmartSity Мелітополь. Долучилися до обговорення функціоналу додатку та дизайнерської концепції. Обговорили теми для інформаційного розширення та наповнення в рубриці «Соціальний орієнтир». Захід проводився за організації КУ «Агенція розвитку» в рамках проєкту Smart Melitopol Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus.

Дізнатися більше
1e539ed78fdca8a3390bb78a35359311_M.jpg

Інформуємо про надання соціальних пільг  та виплат допомог за І півріччя 2020 року

31 липня 2020

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради  Запорізької області  повідомляє, що відділом персоніфікованого обліку пільг протягом 6 місяців проведено відповідну роботу:

Image_5551.jpg

Інформуємо про надання послуг з соціального забезпечення за І півріччя 2020 року

31 липня 2020

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради  Запорізької області  повідомляє, що відділом з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці протягом 6 місяців проведено відповідну роботу:

1.jpg

Мінсоцполітики розпочинає реалізацію пілотного проекту по монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”

31 липня 2020

29.07.2020 Урядом прийнято рішення щодо реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги на дітей «Пакунок малюка» у 2020-2021 рр.

Фото 1.jpg

«Торгівля людьми: це може трапитися з кожним»

30 липня 2020

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціального населення Мелітопольської міської ради Запорізької області було організовано проведення круглого столу «Торгівля людьми: це може трапитися з кожним» за участю представників управління молоді та спорту, Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  служби у справах дітей та громадських організацій.

IMG_20200729_110841.jpg

Онлайн-нарада з протидії торгівлі людьми

28 липня 2020

В рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми представники управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області взяли участь у нараді, яка відбулася у форматі онлайн конференції.

Зазначений захід було організовано Департаментом соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації, на якому обговорювалися питання щодо основних завдань у сфері з протидії торгівлі людьми, механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у цьому напрямку, а також проведення інформаційно-просвітницьких кампаній  з метою підвищення рівня обізнаності населення стосовно попередження торгівлі людьми.

Працюй-Безпечно-A3.jpg

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

28 липня 2020

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

foto.jpg

«Пробація – безпечніше суспільство»

28 липня 2020

Мелітопольський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Запорізькій області пропонує переглянути відео щодо створення нової моделі ресоціалізації правопорушників.

IMG_20200723_092125.jpg

Територіальний центр соціального обслуговування інформує про заходи, які відбулися в липні 2020 року для людей поважного віку

27 липня 2020

Найспекотніша пора літа – липень, але і у цю пору люди похилого віку, особи з інвалідністю, які отримують соціальні послуги у відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області не сидять вдома, а із задоволенням відвідують заходи організовані територіальним центром соціального обслуговування.

image_2019_12_05T16_52_55_079Z.png

Шановні батьки!

27 липня 2020

Діти дуже люблять гуляти на дитячих майданчиках поблизу будинків: гойдатися на гойдалках, спускатися з гірки,  гратися в пісочниці. Почастішали випадки травмування дітей під час гри на дитячих майданчиках.

Травмування з дітьми відбувається через те, що батьки мало приділяють уваги безпеці дітей на ігрових майданчиках. Забезпечити безпеку малюка на прогулянці цілком можливо, просто необхідно бути уважнішими та обережнішими.

Дотримання правил поведінки на дитячому майданчику допоможе вам уникнути травм невиробничого характеру і збереже здоров’я вашої дитини.

vnimaniyu_uzhgorodcev_vneseny_izmeneniya

Зміни до законодавства з 01.07.2020

27 липня 2020

Урядом 22.07.2020 прийнято постанову № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою урегульовані питання надання державних соціальних допомог з 01.07.2020, а саме:

затверджено порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги та житлових субсидій;

photo5244602643119189767.jpg

Проєкт «Партнерство для розвитку міст"

22 липня 2020

Заступником начальника управління соціального захисту населення прийнято участь у засіданні круглого столу «Презентація роботи офісу підтримки бізнесу та експорту» та «Презентація Інвестиційного бізнес-порталу Мелітополя» за ініціативою Офісу підтримки бізнесу та експорту в партнерстві з Агенцією розвитку Мелітополя в рамках проєкту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС/PLEDDG.

До заходу, що відбувся у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг долучилися інші фахівці державних установ та активні представники бізнесу міста. На засіданні круглого столу відбувся обмін досвідом щодо перспектив інформаційного наповнення запропонованого сервісу.

Дізнатися більше
111358375_2907402249388796_3243147446159

Проєкт «SMART CITY» як новий етап розвитку міста

20 липня 2020

Cпеціалістами управління соціального захисту населення прийнято участь у засіданні круглого столу «Залучення до співпраці Амбасадорів міста» за ініціативою КУ «Агенція розвитку Мелітополя» та за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus у Мелітополі щодо мобільного додатку кабінета мелітопольця "SMART CITY".

До заходу, що відбувся у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг долучилися інші фахівці державних установ та активні мешканці міста, які висловлювали своє бачення ролі амбасадорів в проєкті «SMART CITY». На засіданні круглого столу дизайнером проєкту Олександром Сорокіним анонсована нова версія загального інтерфейсу додатка «SMART CITY».

В рамках заходу обговорили та узгодили ключові моменти комунікаційної кампанії та наповнення додатку, що включають в себе питання соціального напрямку.

Дізнатися більше
plaj2.jpg

Шановні громадяни міста!

20 липня 2020

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води: на морі, річках, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

Основними умовами безпеки на воді є навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

IMG_20200716_134224.jpg

Місто Мелітополь обрано для участі у програмі UNFPA «Міста, вільні від домашнього насильства»

16 липня 2020

м. Мелітополь став переможцем у конкурсному відборі міст-партнерів з 12 областей України для участі у програмі «Міста, вільні від домашнього насильства», оголошеному Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні.

У рамках зазначеної програми протягом 2020-2021 років  планується проведення роботи, спрямованої на посилення спроможності та ролі міста у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим особам, розвитку мережі якісних спеціалізованих послуг, покращення координації та міжвідомчої взаємодії суб’єктів на міському рівні, а також активізації та залучення мешканців м. Мелітополя до попередження та раннього виявлення таких випадків.

114665-1_large.jpg

Перевіряємо правильність призначення пенсії, відповідаємо на запитання

16 липня 2020

Протягом першого півріччя 2020 року спеціалістами відділу нагляду за призначенням (перерахунку) та виплатою пенсій управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області було перевірено правильність:

- призначення пенсій 265 пенсійних справ;

- перерахунку пенсій 1471 пенсійна справа.

За результатами перевірок виявлено 6 випадків порушень пенсійного законодавства. Із них 2 – при призначенні, 3 - при перерахунках, та 1 -  порушення при виплаті пенсії, що призвело  до недоплати пенсій на загальну суму 2853,05 грн.

aff_13.jpg

Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю

15 липня 2020

Відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах   (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (далі - Порядок) управління соціального захисту населення забезпечує безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів осіб з інвалідністю усіх категорій, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

DSCN0086.JPG

Навчатися ніколи не запізно

10 липня 2020

Сьогодні  темпи розвитку суспільства є такими, що людина пенсійного віку постійно стикається з ситуаціями, які не існували в минулому. Для того, щоб орієнтуватися в суспільстві, для того, щоб зрозуміти основні реалії пенсіонеру постійно доводиться підвищувати рівень своїх знань або навчатися в школі, на курсах, гуртках.

Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування давно зверталися з проханням про отримання необхідних сучасних знань (комп'ютерна грамотність, оплата комунальних платежів через інтернет, спілкування в Skype та ін.) і турботливі люди відповіли на прохання.

ФОТО (1).jpg

Навчаємось в особливих умовах

10 липня 2020

Спеціалісти відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області брали участь у тренінгу для координаторів заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, ініційованому Запорізькою обласною громадською організацією «Обʼєднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», який проходив на базі молодіжного центру міського управління молоді та спорту «People.uа».

Під час заходу було розглянуто питання щодо створення системи швидкого реагування та надання ефективної комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також координації взаємодії суб’єктів, які працюють у цьому напрямку.

Дізнатися більше
Без названия.png

КАРТКА ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ постраждалих осіб від домашнього та гендернообумовленого насильства

(м. Мелітополь)

10 липня 2020

Як протистояти домашньому насильству: не залишатися з бідою наодинці – звертатися за допомогою - скористайтесь  карткою перенаправлень постраждалих осіб від домашнього та гендернообумовленого насильства

(м. Мелітополь)

telefon.jpg

«Телефон довіри» - служба безоплатної психологічної та правової допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей

09 липня 2020

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що у соціально-психологічному центрі міста Славутича Київської області працює “Телефон довіри” – служба безоплатної психологічної та правової допомоги учасникам АТО / ООС та членам їх сімей. Соціально-психологічний центр заснований Міністерством у справах ветеранів України.

У разі необхідності учасники АТО/ООС та члени їх сімей можуть скористатися номерами телефонів служби: 095 – 945 – 69 – 40; 067 – 850 – 91 – 16.

«Телефон довіри» працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Дізнатися більше
Без названия.png

Інформуємо про початок реалізації проєкту «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади»

09 липня 2020

Ресурсний центр ГУРТ – інноваційний акселератор суспільних перетворень – за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізовує проект «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади». Метою проекту є впровадження методології груп самодопомоги для підтримки процесу мобілізації у цільових громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей. 

IMG_20200703_104322.jpg

Захисні засоби для соціальних працівників

08 липня 2020

Громадська організація «Пізнай себе - центр розвитку людини» надала благодійну допомогу у вигляді захисних масок, дезінфекторів, гумових рукавиць, мила антибактеріального тощо, що дозволить забезпечити співробітників територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області засобами індивідуального захисту під час встановленого карантину, у зв’язку з епідемічною ситуацією на території Запорізької області, спричиненою коронавірусом 2019 - nCOVID.  

foto.jpg

Мелітопольський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області інформує

08 липня 2020

Мелітопольський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області пропонує переглянути відео щодо важливості подальшого розвитку інституту Пробації в Україні.

Відео за посиланням:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=149638436645144&id=100964974845824

 

Дізнатися більше
IMG-6bf10dac4a91289304141529bb161f6f-V (

Подяка за благодійну

допомогу

30 червня 2020

Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області висловлює подяку і глибоку вдячність Благодійному фонду «Соціальні ініціативи «Бориса Шестопалова і Сергія Чекальського», за плідну співпрацю протягом встановленого карантину, зв’язку з епідемічною ситуацією на території Запорізької області, спричиненою коронавірусом 2019 - n  COVID.

 

Без названия.jpg

Зміни у призначенні

державних допомог

26 червня 2020

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 01 липня 2020 року збільшився прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць установлено і склав 2118 гривень. Для основних соціальних і демографічних груп населення він складає:

для дітей до 6 років - 1859 гривень;

для дітей від 6 до 18 років - 2318 гривень;

для працездатних осіб - 2197 гривень;

для осіб, які втратили працездатність - 1712 гривень.

 

ФОТО (1).jpg

Онлайн-семінар з питань протидії домашньому насильству

25 червня 2020

Спеціалісти відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради та директорка Кризового центру надання психосоціальних послуг для жінок, які постраждали від домашнього або гендернообумовленого насильства та опинились в складних життєвих обставинах, «Фіалка», взяли участь у нараді-семінарі «Практичні питання протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми: регіональний аспект», яка проходила в онлайн-форматі.

 

unnamed.jpg

До уваги відвідувачів управління соціального захисту населення

23 червня 2020

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на виконання протоколу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.06.2020 № 26.

Прийом громадян з усіх питань буде здійснюватися з 10:00 год. (на період дії карантину). 

Відділи прийому громадян управління продовжують здійснювати попередній запис на прийом за телефонами: 

42-83-27 - відділ прийому громадян № 1; 

42-40-60 - відділ прийому громадян № 2; 

5-04-03 - відділ прийому громадян № 3; 

7-12-22 - відділ прийому громадян № 4.

 

Дізнатися більше
maincover_social-nye-vyplaty-na-rebenka1

Урядом урегульовано питання надання допомоги ВПО на період карантину

19 червня 2020

Урядом 17.06.2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 491 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», якою урегульовані питання надання допомоги ВПО на період карантину та на один місяць після цого скасування.

Постановою передбачено, що строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до уповноваженого органу.

 

TrudKniga15.jpg

Електронна трудова книжка – новий онлайн-сервіс Пенсійного фонду України

18 червня 2020

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено сервіс, який дозволяє громадянам переглянути відомості про свою трудову діяльність, яка зберігається у Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Процес внесення даних про трудовий стаж вже розпочато. Незабаром, за цими персональними даними із реєстру, застрахованій особі може бути призначено пенсію без заяви, автоматично.

 

безбар'єрність 1.jpg

Онлайн-опитування

«Велика розмова про безбар’єрність»

11 червня 2020

В травні стартувало всеукраїнське онлайн-опитування за ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської, що триватиме до липня цього року. Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь в онлайн-опитуванні «Велика розмова про безбар’єрність» , розміщеному  на сайті bf.gov.ua.

Відповіді учасників онлайн-опитування допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, а в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.

 

Дізнатися більше
c6b1b73-dopomoga-ditinu2.jpg

До уваги  отримувачів допомоги на дітей

04 червня 2020

04.06.2020 року сформовано виплатні відомості ІІ періоду червня 2020 року та подано заявку на фінансування до Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації на 483 особи на загальну суму 2517,02 тис. грн., у тому числі:

         допомога на дітей ФОП - 315 осіб на суму 1549,82 тис. грн.

 

Дізнатися більше
630_360_1588695515-928.png

До уваги ФОП - отримувачів допомоги на дітей

04 червня 2020

Урядом 01.06.2020 схвалено постанову Кабінету Міністрів України № 432 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 і від 22 квітня 2020 р. № 329» (набрала чинності з 03.06.2020), якою, зокрема,  урегульовано питання отримання допомоги на дітей фізичним особам ‒ підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Допомога на дітей зазначеним особам, які звернулись за її призначенням у травні - червні 2020 року, призначається та виплачується, починаючи з травня 2020 року.

 

images.jpg

Хто має право на додаткову 50-відсоткову знижку відповідно до обласної Програми «Назустріч людям» на 2020-2024 роки»

04 червня 2020

В рамках реалізації Цільової програми соціальної підтримки населення Запорізької області «Назустріч людям» на 2020-2024 роки», затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 12 грудня 2019 року № 135, прийнято Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання членам сімей загиблих ветеранів війни, які брали участь у бойових діях на території інших держав та територіях проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на Сході України, компенсації вартості житлово-комунальних послуг та твердого палива і скрапленого газу в розмірі додаткової 50-відсоткової знижки в межах норм, передбачених чинним законодавством.

 

5c5ae9e9eebe5.jpeg

Управління соціального захисту населення інформує про виплату субсидій за травень 2020 року

28 травня 2020

 

За травень 2020 року субсидій у готівковій формі буде виплачено 9244 сім'ям на загальну суму 3,9 млн. грн., у безготівковій формі - 18 сім'ям на загальну суму 20,3 тис. грн.

 

Дізнатися більше
photo5348235415083134196.jpg

Вчасна допомога

в період карантинних обмежень

21 травня 2020

З причини запровадження карантинних обмежень, що були введені у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) у місті Мелітополі, збільшилась кількість осіб, які опинились в складних життєвих ситуаціях та потребують допомоги.

В цей складний, для багатьох час, важливим та цінним є  небайдужість громадян, представників соціально – відповідального бізнесу, громадських та релігійних організацій, які відкликаються  та надають посильну допомогу тим, хто її потребує.

Вже вкотре Корейська Євангельсько – Християнська Баптистська церква в м. Мелітополі надає допомогу мешканцям міста. Цими днями представниками цієї релігійної громади  продуктовими  наборами було забезпечено 175 сімей, зокрема багатодітних та одиноких мам.

Дякуємо керівництву та представникам вищезазначеної релігійної громади за їх увагу та надану допомогу.

 

IMG-f95ed69cb51a4ea93c949f640da4aa6d-V —

Територіальний центр соціального обслуговування ММР ЗО висловлює подяку

14 травня 2020

У зв’язку з коронавірусною інфекцією небайдужі громадяни нашого міста з великим задоволенням допомагають малозахищеним верствам населення.

Так 14 травня 2020 року була надана допомога від громадянина Вінника Руслана Юрійовича у вигляді 5 продовольчих наборів, масок індивідуального захисту особам похилого віку, особам з інвалідністю, які знаходяться на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування.

Підопічні територіального центру дуже зворушені та вдячні за увагу та надану допомогу.

foto-p-pcomua_rect_3d95c7ecb0ad424ba2cdf

УВАГА!

 Щорічні  перерахунки пенсій

7 травня 2020

Постановою № 251 визначено, що з 1 травня поточного року   здійснено перерахунок пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» шляхом збільшення показника середньої заробітної плати в Україні, яка враховувалася для призначення пенсії, на 11%. Тобто, буде проведено чергове осучаснення пенсійних виплат.

ФОПам.jpg

Соціальна підтримка на дітей ФОПам

під час карантину

6 травня 2020

5 травня 2020 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» щодо надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, та щодо додаткових соціальних гарантій особам, які втратили роботу під час карантину та зареєструвалися в службі зайнятості.

406779.jpg

 

Протидія насильству

6 травня 2020

Період самоізоляції на карантині – це не тільки час на себе та близьких. Іноді він носить певні загрози. Це стосується посиленню випадків домашнього насильства по Україні. Безліч сімей були примушені залишатись вдома при переході на дистанційний графік роботи чи навчання, зникла можливість скинути напругу в розважальних закладах, або просто відпочити в парку та біля моря. Карантин вдарив по бюджету багатьох родин, тому у цей період найбільш уразливими є сім’ї з низьким рівнем доходу що провокує стресовість та, як результат, емоційні, психологічні та фізичні випадки насильства у родині.

Постраждалі мають знати куди звертатись і що робити у випадку застосування до них насилля, бо карантин не є виправданням для кривдника.

1.jpg

ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ:

безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя

28 квітня 2020

Організаційного комітету з підготовки та проведення
Дня охорони праці в Україні у 2020 році

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 No 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці.
Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

uhod-za-pogilimy.jpg

 

Шановні мешканці міста Мелітополя!

27 квітня 2020

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 на території України та введенням карантинних заходів по всій території країни згідно з постановою від 11.03.2020  №211  “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, нагадуємо людям старше 60 років, що відносяться до групи підвищеного ризику, про необхідність залишатися вдома.

Просимо близьких та рідних людей похилого віку надати їм особливу увагу та забезпечити усім необхідним, аби не доводилося виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню короновірусної інфекції! Бережіть життя близьких!

IMG-088acdb0bf7b6dbfed95f988884e35d8-V (

Доставка безкоштовних продуктових наборів з товарами повсякденного вжитку

17 квітня 2020

Працівники територіального центру соціального обслуговування  громадян Мелітопольської міської ради Запорізької області, спільно з волонтерами міста закінчили доставку 476 безкоштовних продуктових наборів з товарами повсякденного вжитку мешканцям міста. 

Акцію проведено в рамках спільного проєкту Міністерства соціальної політики та національної мережі продуктових магазинів «АТБ», направленого на забезпечення вразливих верст населення продуктами в період карантину.

В першу чергу забезпечувались  продуктовими наборами одинокі особи віком понад 80 років, які потребують догляду та особи з інвалідністю, що обслуговуються територіальним центром.

wix.jpg

З виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, та іншим

17 квітня 2020

Управлінням соціального захисту населення у квітні місяці розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги до 5-го травня згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 року “Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”.

o_1e6h437341dsh1gasiqj8hufdcc7.jpg

До уваги отримувачів допомог

На період карантину виплата державних соціальних допомог продовжується автоматично

14 квітня 2020

Кабінетом Міністрів України  08.04.2020 прийнято постанову № 264 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги», якою передбачено продовження строку виплати державних соціальних допомог на період карантину та на один місяць після дати його відміни і виплачується допомога за повний місяць без звернення особи, а саме: 

 

unnamed.jpg

Klitschko Foundation запрошує благодійні організації та їх представників взяти участь у проєкті “ProCharity”!

13 квітня 2020

Учасники проєкту зможуть: 

- отримати знання з управління неприбутковою організацією;

- дізнатися, як реалізовувати власні проєкти, які згуртовуватимуть навколо себе креативних та активних людей; 

- зрозуміти, де знайти фінансування для своїх задумів та як заповнити грантову заявку так, щоб обрали саме її; 

- обмінятися ідеями з однодумцями;

 

гривна.jpg

Доплата в 1000 гривень: управління соціального захисту населення інформує!

9 квітня 2020

Кабінетом Міністрів України 01.04.2020 прийнято постанову № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», якою зокрема передбачено виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1000 грн. окремим категоріям населення.

Станом на 09 квітня 2020 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради заявлено до Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації про потребу у виплаті одноразової грошової допомоги 1557 особам на суму  1557,00 тис. грн.

family-support-1024x504-960x473.jpg

Про надання соціальних  

допомог у квітні 2020 року

8 квітня 2020

Станом на 07 квітня 2020 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради сформовані виплатні відомості та  надано заявку до Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації на фінансування усіх видів соціальної допомоги (14 видів допомоги) на II період квітня 2020 року.

Загальна кількість одержувачів допомоги становить 918 осіб на суму 2842,28 тис. грн., включаючи  автоматичне перепризначення 9 соціальних допомог (633 особи) на суму 1584,6 тис. грн.

Дізнатися більше
Безымянный.png

До уваги отримувачів допомог!

На період карантину соціальні допомоги перепризначатимуться автоматично

6 квітня 2020

Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” врегульовано питання продовження виплати  на період карантину допомог людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності і перепризначення (продовження) допомог на новий період, без заяв та без будь-яких документів.

1021760479.jpg

До уваги отримувачів субсидії!

Зверніть увагу на зміни

6 квітня 2020

Кабінетом Міністрів України  25.03.2020 прийнято постанову № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» (далі - Постанова № 247), якою передбачено зміни.

0-0-984146515164.png

Територіальний центр соціального обслуговування ММР ЗО інформує про порядок роботи в умовах карантину по COVID-19

2 квітня 2020

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та для мінімізації проникнення і розповсюдження вірусу, у територіальному центрі соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області введені попереджувальні та профілактичні заходи.

1525784470_20170704-yhin-61kb.jpg

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги!

27 березня 2020

Станом на 27 березня управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради сформовані виплатні відомості за березень 2020 року на виплату житлових субсидій для 13331 сім'ї на загальну суму 12 млн. 529 тис. грн., в тому числі:

- виплати в готівковій формі через банківські установи для 8137 сімей на суму 7 млн.471 тис.грн.

- виплати в готівковій формі через відділення пошти для 3514 сімей на суму 3 млн. 303 тис.грн.

Без названия.jpg

Доступ до електронних пенсійних послуг став ще простішим!

25 березня 2020

Відтепер увійти до особистого кабінету користувача на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна за допомогою банківської карти.

1525784470_20170704-yhin-61kb.jpg

До відома отримувачів  державних соціальних допомог та житлових субсидій

24 березня 2020

Станом на 24.03.2020 управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області сформовано виплатні відомості та надано заявку до Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації  на фінансування з усіх видів соціальних допомог (18 видів допомог) 1-го періоду квітня 2020 року.

18486-inf_cov_1600x1200_rgb_72dpi.png

Пам'ятка по самоізоляції

23 березня 2020 

Нагадуємо, у вихідні дні працюють три пункти невідкладної допомоги:

 - вул. Брів-ла-Гайярд, 6, тел.5-17-24; 096-872-20-62;  

- вул. І.Алексеева, 7, тел.43-11-11; 068 823 75 81;  

- вул. Гагаріна, 1, тел: 7-15-55; 097 838 57 65.

 

Повторюємо, що необхідну консультацію з питань коронавирусной інфекції в м. Мелітополі можна отримати цілодобово за телефоном "гарячої лінії" (0800) 50-32-39.

0-0-984146515164.png

До уваги відвідувачів управління соціального захисту населення!

20 березня 2020 

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради наполегливо  звертається до Вас з проханням отримувати  всі необхідні консультації тільки в телефонному режимі без відвідування  управління соціального захисту населення  та відділів прийому громанян.

unnamed.png

До уваги мешканців міста!

20 березня 2020 

Прийом громадян у Мелітопольському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тимчасово призупинено!

За отриманням консультацій можна звертатись до фахівців за номерами: (0619) 42-57-74, (0619) 44-85-62. 

Просимо з розумінням та відповідальністю поставитися до потреби дотримання санітарно-епідеміологічного режиму. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Дізнатися більше
пфу.jpg

Мелітопольський відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду звертає увагу!

19 березня 2020 

Для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку із запровадженням карантину Мелітопольський відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області рекомендує використання зручних та безпечних дистанційних форм пенсійного обслуговування.

Outline_of_Ukraine.svg.png.pagespeed.ce.

До уваги відвідувачів!

16 березня 2020 

З 16 березня 2020 року УСЗН переходить на особливий режим роботи:

  • особистий прийом громадян тимчасово призупинено;

  • прийом документів від громадян у виключних випадках буде здійснюватись у приміщенні адміністративної будівлі УСЗН з розрахунку відвідування не більше 5 осіб одночасно, у відділах прийому громадян за місцем проживання – не більше 3 осіб одночасно;

  • у разі наявності ознак захворюваності у відвідувачів допуск на прийом буде заборонено.

Поточна інформація буде за потреби оперативно оновлюватися на сайті управління соціального захисту населення за посиланням: https://2314uszn2.wixsite.com/mysite

unnamed.jpg

До уваги батьків, які виховують дітей з інвалідністю

6 березня 2020 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 (із змінами згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019       № 994) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю (далі – Порядок).

Згідно з вищезазначеним Порядком реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю здійснюються відповідно індивідуальних програм реабілітації.

photo_2020-02-06_08-42-18.jpg

Мультидисциплінарний підхід у вирішенні проблем дітей внутрішньо переміщених осіб

4 лютого 2020

Начальником управління соціального захисту населення та спеціалістами управління прийнято участь у засіданні круглого столу за темою «Організація мультидисциплінарного підходу у вирішенні проблем психологічного та психічного здоров’я дітей внутрішньо переміщених осіб» в межах гранту, наданого проектом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» за підтримки Громадської організації «Офіс розвитку громади».

31_131342_10ne.jpg

Легальна заробітна плата - гарантія соціального захисту та гідної пенсії в майбутньому

31 січня 2020

В Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу. Метою зустрічі було обговорювання важливості легального працевлаштування та отримання законної заробітної плати.

На засіданні були присутні заступник начальника управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області Ірина Шутько,  представники Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості, Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

Легалізаація 1.jpg

Легальна зайнятість - соціальний захист в майбутньому

30 січня 2020

Сьогодні, нажаль має місце таке негативне явище, як нелегальна зайнятість, заробітна плата в «конвертах» коли суб’єкти господарювання та  суб’єкти підприємницької діяльності – підприємці приймають на роботу (зокрема тимчасову, сезонну) працівників без оформлення трудових відносин.

​ Від неналежного оформлення трудових відносин, перш за все, страждає особа, яка погоджується на таку працю.

158044.jpg

До уваги отримувачів житлових субсидій

та пільг

29 січня 2020

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 01.01.2020 для населення установлено тарифи на послуги з розподілу природного газу.

На теперішній час  доопрацьовується програмне забезпечення у частині нарахування громадянам житлових субсидій та пільг на послугу з розподілу природного газу.

Донарахування субсидій за послугу розподілу природного газу буде здійснено пізніше.

IMG_20200121_161658.jpg

До Мелітополя завітала Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська

21 січня 2020

Із робочим візитом до Мелітополя завітала Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська. Разом зі своїм заступником Віталієм Музиченко, народним депутатом України Сергієм Мінько, першим заступником Запорізької облдержадміністрації Іваном Федоровим і секретарем Мелітопольської міської ради Романом Романовим вона відвідала ряд об’єктів соціальної сфери, реалізованих завдяки злагодженій співпраці державної, обласної та міської влади.

Trevel.jpeg

Запрошення до участі у міжнародних заходах з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у різних сферах

20 січня 2020

До уваги представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітників закладів культури, освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, гуманітарної та соціальної сфер й інші зацікавлені спеціалісти! Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» запрошує до участі у міжнародних заходах у 2020 році з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у різних сферах за графіком запланованих поїздок:

e01fca945f3921fe31f6b802ba1a8aee.jpg

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

17 січня 2020

З 1 січня 2020 року набрав чинності новий Закон України «Про соціальні послуги».

Відповідно до п.6 ст. 13 нового Закону України «Про соціальні послуги» фізичні особи, які надають соціальні послуги з догляду відповідно до цього Закону без здійснення підприємницької діяльності, можуть надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг отримувачам соціальних послуг з числа членів своєї сім’ї, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права і обов’язки та є:

1579188839-9142.jpg

Шановні громадяни міста Мелітополя!

Напередодні свята Водохрещі звертаємо Вашу увагу!

17 січня 2020

Напередодні свята Водохрещі звертаємо Вашу увагу на можливі небажані наслідки для здоров’я та закликаємо утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там де не перевірене дно. Рекомендуємо проводити ритуал Водохрещі під пильним наглядом медичних працівників! Ні в якому разі не купайтеся в стані алкогольного сп'яніння! Намагайтесь уникнути переохолодження! Бережіть своє здоров’я та життя!

увага-1-572x300.png

ДО  УВАГИ МЕШКАНЦІВ

МІСТА МЕЛІТОПОЛЯ

10 січня 2020

Відділ прийому громадян № 2 усзн переїхав за адресою: вул. Бєляєва, буд. 18.

 

У зв’язку з переїздом прийом громадян буде здійснюватися з 14.01.2020.

Дізнатися більше
До-уваги-пільговиків-1080x675.png

ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

03 січня 2020

Відбулися законодавчі зміни щодо питань надання пільг на оплату житлово- комунальних послуг: з 01.01.2020  пільговики мають право  звернутися з заявою для отримання пільг у грошовій готівковій формі в середині опалювального / неопалювального сезону та отримувати пільги у готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання заяви.