Шановні громадяни міста!

plaj2.jpg

          У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води: на морі, річках, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

          Основними умовами безпеки на воді є навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

          Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

          Найбільш сприятливими умовами для купання є безвітряна, сонячна погода з температурою повітря +22 та води +18. Найкращий час

-  ранок або вечір, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.

Уникайте відпочинку в незнайомому для вас місці, у воді зі швидкою течією, не заходьте у воду в нетверезому стані, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

          Купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева, у воду заходьте  не поспішаючи, обережно пробуючи дно ногою; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана.              

          ПАМ’ЯТАЙТЕ! 
          Якщо ви будете уважними та обережними і будете дотримуватися вищевказаних правил, відпочинок на воді принесе вам лише радість та задоволення.

         

  Будьте обережними, не нехтуйте правилами поведінки на воді! Бережіть своє життя та життя своїх близьких!