Управління соціального захисту населення інформує.

30 липня 2021

У рамках проведення заходів до  Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 29.07.2021 управлінням соціального захисту населення разом із сектором ювенальної пробації м. Мелітополя було організовано проведення засідання круглого столу за участю представників служби у справах дітей, управління освіти, КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації», Благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо» та Запорізької громадської жіночої організації «Ми жінки».

Під час засідання розглядалися дієві напрямки роботи щодо запобігання торгівлі людьми у нашому місті, передумови виникнення і способи викорінення цього негативного явища; піднімалися питання щодо об’єднання зусиль громадських організацій та державних установ у боротьбі зі злочинними проявами сучасної работоргівлі. 

Увазі присутніх були представлені відеоролики «Дитяче жебракування», «Зупинимо торгівлю людьми разом», «Людина не товар».

Крім того, громадським організаціями міста було проведено вуличну акцію із розповсюдженням друкованої продукція просвітницького спрямування щодо запобігання та протидії торгівлі людьми;  міні-консультації з мешканцями міста, у ході яких надавалася інформація про заклади та установи, до яких можна звернутися з цього питання.

Для підвищення рівня поінформованості громадян стосовно такої глобальної проблеми як торгівля людьми, на  вулицях міста (площа Перемоги, 1 та вул. Героїв України, 53) розміщено сіті-лайти: «Вибирай гідну роботу: Тіло-не товар!» та «Робота за кордоном чи рабство?».