Інформація про нарахування субсидій в опалювальний сезон 2020/2021 років

27 жовтня 2020

У зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду актуальним для багатьох громадян нашого міста стає питання отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг .

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами (далі - Положення), житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла, соціальних нормативів житлово-комунальних послуг, і розміром обов’язкового відсотка платежу, установленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Для 12610 домогосподарств міста Мелітополя, які мали право на отримання субсидії з травня поточного року, її нарахування на опалювальний сезон 2020/2021 років відбулося автоматично на підставі необхідної інформації, що була отримана Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради у відповідь на запити.

132 особи звернулися за призначенням субсидії на опалювальний сезон за новими заявами: у зв’язку зі змінами у складі домогосподарства, боргами, первинним зверненням тощо.

Станом на 22.10.2020 року субсидія нарахована:

  1. в готівковій формі через банківські установи та поштові відділення для 11370 домогосподарств на суму 9 189,8 тис.грн.;

  2. в безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» для 233 домогосподарств на суму 215.6 тис.грн.

 

Нагадуємо, що в умовах карантинних обмежень заява та декларація на призначення субсидії, пільг, державної соціальної допомоги та інше можуть бути:

  • надіслані поштою до Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради за адресою: просп. Б.Хмельницького, 68а, м. Мелітополь, 72311

  • надані в електронній формі на електронну адресу управління  uszn@mlt.gov.ua з наданням сканованих документів всіх членів родини;

  • подані в електронній формі через офіційний веб-сайт Міністерства соціальної політики України (житлова субсидія, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, які виховуються в багатодітній родині)