#ПротиДій ТоргівліЛюдьми

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європейським Парламентом у 2007 році.

З метою привернення уваги до цієї актуальної проблеми у м. Мелітополі заплановано організацію інформаційно-просвітницької кампанії, якою передбачено ряд профілактичних заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення з цього питання.

З метою активізації партнерського руху органів місцевого самоврядування  та громадських організацій   у напрямку боротьби з торгівлею людьми 13.10.2021 управлінням соціального захисту населення було проведено інформаційний захід  «Як уберегти себе від пастки рабства?» за участю представників відділу сімейної політики, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та Благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо».

Учасники заходу були забезпечені друкованою продукцією «Кожен має право на допомогу» у вигляді буклетів та плакатів, яка була отримана від громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя», для розповсюдження серед закладів загальної середньої освіти та сімей (осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах.