ПРОТИДІЙ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

У рамках участі м. Мелітополя в проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», що реалізується за підтримки Фонду ООН (UNFPA) у галузі народонаселення, 21.02.2022 управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області було організовано робочу зустріч з представниками управління освіти та громадських організацій міста стосовно удосконалення подальшої взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Основним питанням заходу було опрацювання Рекомендацій щодо розбудови системи запобігання та протидії насильству у Мелітопольській міській територіальній громаді, наданих UNFPA, в частині розроблення плану навчання фахівців, які надають допомогу постраждалим особам, та проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів у І півріччі 2022 року.

У заході взяли участь працівники відділу сімейної політики управління соціального захисту населення, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»; члени громадської організації «Спілка учасників АТО м. Мелітополя»,  Благодійної організації «Благодійний Фонд «Все можливо», Запорізької обласної благодійної жіночої організації «Ми жінки».