Навчатися ніколи не піздно

        Сьогодні  темпи розвитку суспільства є такими, що людина пенсійного віку постійно стикається з ситуаціями, які не існували в минулому. Для того, щоб орієнтуватися в суспільстві, для того, щоб зрозуміти основні реалії пенсіонеру постійно доводиться підвищувати рівень своїх знань або навчатися в школі, на курсах, гуртках.

             Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування давно зверталися з проханням про отримання необхідних сучасних знань (комп'ютерна грамотність, оплата комунальних платежів через інтернет, спілкування в Skype та ін.) і турботливі люди відповіли на прохання.

Голова БО «Соціальний фонд» Кучина Любов Іванівна запросила студентів «Університету ІІІ віку», якій діє на базі відділення денного перебування територіального центру, прийняти участь в проекті «Мобільна Інклюзивна школа активності» - МІША (комп’ютерна, медіа-грамотність та інші) та здобути знання під керівництвом викладачів Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького.

             Заняття проходять в приміщенні територіального центру соціального обслуговування за адресою:

 вул. Я. Мудрого, буд.17, навчається група з 10 осіб.

DSCN0083.JPG
DSCN0086.JPG