Навчання з написання заяв на участь у конкурсах представників громадських організацій

В рамках реалізації Стратегії удосконалення та розвитку системи надання соціальних послуг Мелітопольської міської територіальної громади до 2027 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області проведено відповідні заходи.

 

30.09.2021 відповідно до Стратегічної цілі 3 «Запровадження принципів сучасного менеджменту в системі організації соціальних послуг» проведено навчання представників громадських організацій розробленню пропозицій, написанню заяв на участь у конкурсах, реалізації проєктних заходів, підготуванню та поданні звітності. Мета заходу – розширення фінансових можливостей громадських об’єднань та організацій, в тому числі з надання соціальних послуг.

З 30.09.2021 до 20.10.2021 проводяться індивідуальні консультації та надається безпосередня допомога у підготуванні проєктів конкурсних пропозицій громадським організаціям ветеранів та громадським організаціям осіб з інвалідністю на фінансову підтримку у 2022 році за рахунок коштів місцевого бюджету м. Мелітополя.  

Проведення навчання та інформаційно-роз’яснювальних бесід управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області заплановано й надалі.