Міста, вільні від домашнього насильства

19 квітня 2021

19.05.2021 спеціалістами відділу сімейної політики управління соціального захисту населення та служби у справах дітей було організовано робочу зустріч з представниками новоствореної мобільної групи поліцейського підрозділу «ПОЛІНА», Кризового центру для жінок, які постраждали від домашнього або гендернообумовленого насильства, «Фіалка» та КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації».

Основною метою заходу було налагодження взаємодії суб'єктів м. Мелітополя, що працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, з мобільною групою Мелітопольського районного управління поліції з протидії домашньому насильству.

У ході зустрічі працівників поліції було ознайомлено з повноваженнями кожного із суб’єктів та розроблено алгоритми спільних дій у випадках домашнього насильства. Учасники обмінялися контактами для термінового реагування на факти домашнього насильства, в тому числі за участю (або в присутності) дітей.

Крім того, представники мобільної групи поліцейського підрозділу «ПОЛІНА» були поінформовані про участь міста м. Мелітополя у програмі «Міста, вільні від домашнього насильства», що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення та Мелітопольською міською радою та забезпечені інформаційними буклетами з контактними даними організацій, що надають послуги постраждалим особам, для їх розповсюдження у випадках домашнього насильства.