Міста, вільні від домашнього насильства

22 лютого 2021

19.02.2021 управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області було проведено робочу зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству за участю представників відділу сімейної політики,  служби у справах дітей та Мелітопольського районного управління ГУНП в Запорізькій області.

Під час заходу було розглянуто питання щодо стану виконання заходів, передбачених Планом спільних дій з розвитку міської системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2021 рік, що реалізується у м. Мелітополі в  рамках проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства».

У ході бесіди основна увага приділялася механізму перенаправлення осіб, які постраждали від домашнього насильства, до установ та організацій м. Мелітополя для отримання повного пакету послуг. Працівники поліції були забезпечені інформаційними буклетами з контактними даними організацій, що надають послуги постраждалим особам, для їх розповсюдження у випадках домашнього насильства.