«Міста, вільні від домашнього насильства»

Фото 4.jpg

З метою впровадження проєкту  «Міста, вільні від домашнього насильства» та реалізації запланованих заходів 10.09.2020 м. Мелітополь відвідали представники Програми UNFPA - Фонду ООН у галузі народонаселення Ольга Цуприкова та Оксана Андрушків.

Під час візиту відбулася робоча зустріч координаторів проєкту з  начальником управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області Іриною Донець та спеціалістами управління, які проводять  роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення домашнього насильства.

У ході бесіди обговорювалися питання щодо ключових кроків роботи у цьому напрямку та визначення подальших шляхів у співпраці з експертами UNFPA.

Також було відвідано Кризовий центр надання психосоціальних послуг для жінок, які постраждали від домашнього або гендернозумовленого насильства та опинилися у складних життєвих обставинах, «Фіалка», що діє на базі благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо».

Фото 2.jpg

Голова вищевказаної організації Олена Овсянікова та директорка Центру «Фіалка» Ілона Серебрякова ознайомили гостей з роботою зазначеної спеціалізованої служби для постраждалих осіб, у т.ч. притулку для жертв домашнього насильства.

По завершенню робочого візиту управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області було організовано проведення круглого столу щодо взаємодії субʼєктів, що працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству; надання допомоги постраждалим особам та розвитку мережі якісних спеціалізованих послуг у м. Мелітополі.

Зазначений захід відбувся на базі молодіжного центру «People.ua» управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області за участю представників Фонду ООН у галузі народонаселення, управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області, а також працівників  Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Мелітопольського ВП ГУНП  в Запорізькій області.

Фото 1.jpg
Фото 3.jpg