Міста, вільні від домашнього насильства

У рамках партнерства у проєкті «Міста, вільні від домашнього насильства» 14.09.2021-16.09.2021 в м. Києві Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) для керівників (завідувачів відділень) спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства, було проведено триденний тренінг  «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

Від м. Мелітополя у зазначеному заході взяла участь завідувач відділення соціальної роботи та моніторингу КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» Мелітопольської міської ради Запорізької області Дєєва Тетяна.

Під час тренінгу основна увага приділялася питанням надання базових послуг для жінок та дівчат, які постраждали від насильства,  складання плану безпеки для постраждалих,   розробки і впровадження стандартів якості та проведення оцінки задоволеності клієнтів. 

Навчання здійснювалося досвідченими  та висококваліфікованими тренерами-експертами UNFPA: Вікторією Яловською та Іриною Краснолобовою.

фото на сайт .jpg