Мінсоцполітики запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини долучитись до реалізації пілотного проекту щодо монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Урядом    прийнято постанову Кабінету  Міністрів  України  від  29.07.2020  № 744, якою розпочато з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».

Батьки дитини, яка народилась у 2020 році, і які не отримали «пакунок малюка» у пологовому будинку тепер можуть отримати грошову компенсаційну виплату замість натуральної допомоги «пакунок малюка» у розмірі 5 тисяч гривень.

Протягом року з моменту зарахування на картку, батьки мають право самостійно використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання дитячих товарів (засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни: підгузки, серветки; дитячий одяг та взуття; дитяче харчування; дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри) і товарів для породіллі (прокладки для лактації; прокладки післяпологові).

Важливо зазначити, що придбати товари за спецкарткою можливо буде тільки в тих закладах торгівлі, які долучаться до публічного договору Міністерства соціальної політики України про реалізацію пілотного проекту.

З метою долучення до реалізації зазначеного пілотного проекту суб’єктів господарювання на офіційному сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проекту, та додаткову угоду про приєднання до договору за посиланням:

https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html

Пропонуємо закладам торгівлі та інтернет-магазинам дитячих товарів і товарів для породіль м. Мелітополя приєднатися для публічного договору з Мінсоцполітики з метою надання можливості придбання товарів для новороджених в межах міста.

foto.jpg