Міжнародний день людей з інвалідністю

02.12.2021

Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначається щороку 3 грудня, на базі комунального некомерційного підприємства «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» Мелітопольської міської ради проведено засідання Координаційної ради з питань розвитку та підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірини Рудакової, за участю начальника управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Ірини Донець, голів та представників громадських об’єднань осіб з інвалідністю   м. Мелітополя. Також на засідання Координаційної ради з питань розвитку та підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю було запрошено представників установ та організацій, які  опікуються інтересами осіб з інвалідністю.

Зустріч пройшла у форматі неформального спілкування «Кава об’єднує». Найактивніших членів громадських об’єднань осіб з інвалідністю за активну життєву позицію, силу духу та особистий внесок у розвиток громадської діяльності було відзначено подяками виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області. Керівникам організацій вручені пам’ятні подарунки.

 

За більш детальною інформацією про захід можна ознайомитись за посиланням:   

https://ria-m.tv/news/268407/neformalno_i_dushevno_kak_v_melitopole_lyudi_s_invalidnostyu_s_predstavitelyami_vlasti_vstrechalis_(foto).html