Ми ЗА! здорове та активне довголіття

2.jpg

Останній місяць літа – серпень 2020 року для отримувачів соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування був багатим на пізнавальні, цікаві заходи, що також входять до плану заходів реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року, а саме:

-  проведенні бесіди на тему: «Фізична активність у людей похилого віку», «Режим дня та його вплив на здоров’я», практичні заняття з комплексом фізичних вправ для профілактики різних захворювань та підтримки здоров’я, вправи на координацію та дрібну моторику фахівцем з фізичної реабілітації Моложон М.О.;

- відбулися заняття з психологічного здоров’я на тему: «Психосоматичні розлади», «Тіло та душа, як вони пов’язані», «Дихальні вправи, як спосіб контролювати себе», що провела психолог територіального центру Рубан Л.Є.; 

- проведене цикл занять «Здорове довголіття» коуч – тренером «СО – Творение» Волковою Н.;

- експрес – подорож у країну «Здоров’я» організувала бібліотекар ЦМБ ім. М. Ю. Лермонтова  Нощенко Т.А..

Виставки на території бібліотеці М. Горького творчих робіт: «Територія творчості», «Шлях до довголіття»  з в’язання власноруч різних виробів, підробок, оригамі та інше відбулася під керівництвом слухачок факультету «Декоративно-прикладного мистецтва» «Університету ІІІ віку» Баталової М.В., Бордюгової О.І., Фостікової Н.В.. Мастер-клас з оригамі провела Бордюгова О.І.

До Дня фізичної культури і спорту України відбулася спортивна гра- квест «Здоровим бути – здорово» на території Парку культури і відпочинку ім. М. Горького із залученням волонтерів Товариства Червоного Хреста, бібліотекарів ЦМБ ім. М.Ю. Лермонтова, психолога територіального центру та інших.

1.jpg
4.jpg
5.jpg