Шановні громадяни міста Мелітополя!

18 січня 2021

Управління соціального захисту населення повідомляє, що з появою льодової ковзанки «Льодова королева», розташованої на території Мелітопольського міського парку культури і відпочинку імені Горького з’явились випадки травмування дітей під час катання на ковзанах.

Катання на ковзанах завжди було і залишається однією з найбільш популярних зимових розваг, а також приємним проведенням часу для дорослих і дітей. Щоб на льодовій ковзанці не зашкодити собі й оточуючим, необхідно знати і суворого дотримуватися  правил безпеки під час катання на ковзанах.

Нагадуємо, як убезпечити себе та інших на ковзанці.

Кожен відвідувач самостійно визначає для себе та своєї дитини можливість відвідання льодової ковзанки, виходячи із фізичного самопочуття та стану здоров’я.

Ковзання дітей дошкільного віку можливе тільки у супроводі дорослих.

Дорослим рекомендуємо рухатись ближче до борту проти годинникової стрілки, а дітям — ближче до центру.

Переконайтесь, що ковзани саме Вашого розміру. Ковзани зі шнурівками повинні бути зашнуровані таким чином, щоб нога була нерухомою у черевику.

Попередження для початківців.

Для початку відпрацюйте кілька важливих елементів ковзання на звичайній поверхні, перш ніж переходити на лід. Попросіть кого-небудь підтримати Вас. Збережіть рівновагу на одній нозі. Що краще Ви зможете це зробити, то легше Вам буде ковзати та гальмувати пізніше. Попрактикуйтесь на льодовій ковзанці, у тому місці де небагато людей. Попросіть кого-небудь підтримувати Вас або тримайтесь за край огорожі до того часу поки не досягнете відчуття впевненості на льоду. Під час ковзання злегка виставте руки вперед та зігніть чуть коліна (коліна не повинні бути надто прямі).

Дотримуючись наведених правил, Ви зможете відчувати себе безпечно на льоду і отримувати величезне задоволення від цієї розваги.

Гарного та безпечного Вам відпочинку!